Venkovní vchodové dvoukřídlé dveře do domu

Dvoukřídlé vchodové venkovní bezpečnostní dveře do domu NEXT SD 102D

Venkovní vchodové dvoukřídlé dveře do domu

Dvoukřídlé dveře jsou dominantou vstupu nejen v historických domech, ale také jako vstupní dveře do rodinných domů nebo bytů ve starších činžovních domech. Běžné vstupní dveře, většinou krásně truhlářsky provedené, však neodolají útoku bytařů a jsou snadněji překonatelné než jednokřídlé dveře. Umožňují použít řadu dalších technik překonání, jako je vyháčkování, či snazží vysazení a vypáčení. Proto by tyto dveře měly být vždy v bezpečnostním provedení.

Jaký materiál dveří zvolit?

Trh dnes nabízí celou řadu řešení, dveře plastové, dřevěné, hliníkové nebo ocelové s různými povrchy. Od venkovních vchodových dveří očekáváme, že budou dobře tepelně izolovat a zároveň odolávat dlouhodobě povětrnostním podmínkám. To je obtížné dosáhnout u plastových a dřevěných dveří, na kterých se zub času vždy nejrychleji podepisuje. Hliníkové dveře pak nenabízejí takový stupeň bezpečí, jako ocelové dveře.

Řešení od NEXTu

Venkovní dvoukřídlé dveře NEXT nabízejí standardně 3. bezpečnostní třídu a dobré tepelně-izolační vlastnosti. V památkově chráněných prosterech dokážeme dodržet i původní vzhled dvoukřídlých dveří. Věrné repliky původních dveří jsou specialitou NEXTu. Podívejte se do galerie. Vaše původní staré dveře přesně rozkreslíme a tradiční technikou vyrobíme povrchy, které instalujeme na bezpečnostní jádro dveří. Výsledek je k nerozeznání od původních dveří (když byly nové).

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Máte zájem o dveře NEXT? Zašleme Vám nabídku.

@