Získejte vchodové bezpečnostní dveře, fólie, mříže, či alarm do bytu i domu za skvělou cenu

IKEA Family sleva 16,5 % dveře SD 101 nebo SD101F v setu s bezpečnostním kováním a vložkou

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu v rozměrech 800 x 1970 mm se slevou 16,5 % pro NEXT SD 101 a SD 101(F) s oboustranným hladkým povrchem lamino NEXT, spolu s bezpečnostním kováním EL1 a bezpečnostní vložkou CPS. Sleva se nevztahuje na další doplňky jako je kukátko, práh apod. Předmětem slevy není výměna zárubně (je-li nutná), montáž ani doprava. 

(Slevu není možné kombinovat s dalšími akcemi a slevami.Platí pouze pro Prahu a okolí. Uplatnit slevu lze pouze v našem showroomu - Na Pankráci 79, Praha 4)

Chci slevu

IKEA Family sleva 5 % mříže

Nabízíme široký výběr pevných, nůžkových nebo rolovacích mříží. Všechny pohyblivé mříže mají snadné ovládání. Vysoká bezpečnost je zaručena zejména u certifikovaných typů mříží.

Sleva 5 % se vztahuje na nákup pevných, nůžkových nebo rolovacích mříží pro členy IKEA Family Clubu. Slevu nelze uplatnit jako peněžní plnění.

(Slevu není možné kombinovat s dalšími akcemi a slevami.)

Chci slevu

Sleva 5 % na alarmy a kamerové systémy pro členy IKEA Family

Alarm a kamerový systém je nejúčinnější způsob ochrany majetku. Umožňuje bezpečnou signalizaci požáru, úniku vody či plynu. Poskytujeme záruční i pozáruční nonstop servis.

Chraňte svůj domov i svoje blízké. Sleva 5 % se vztahuje na pořízení elektronického zabezpečovacího systému pro členy IKEA Family Clubu. Slevu nelze uplatnit jako peněžní plnění.

(Slevu není možné kombinovat s dalšími akcemi a slevami.)

Chci slevu