Doplňky pro vchodové dveře

Prohlédněte si nabídku povrchů pro Vaše dveře, možnosti prosklení či světlíků u vchodových dveří do domu, či vhodná kování a bezpečnostní vložky. Vaše nové vchodové dveře můžete opatřit také digitálním kukátkem, speciální motorizovanou vložkou nebo čtečkou otisků prstů.
Bezpečnostní kování na dveře splňuje certifikované bezpečnostní požadavky pro montáž do bezpečnostních dveří NEXT. Vyberte si bezpečnostní kování, vhodné pro Vaše vchodové dveře.


Výběr z bezpečnostních vložek EVVA či NEXT v certifikovaných bezpečnostních třídách. Součástí všech nabízených typů je nejen ochrana klíčů, díky které odpadá riziko jejich zneužití, ale také účinná ochrana proti SG metodě, vyplanžetování a vytržení.


Naše bezpečnostní zárubně jsou vyráběny ze silného materiálu a mají zesílené a chráněné otvory pro zamykací čepy. Zárubeň má integrované těsnění, které se nemůže odlepit a plní svoji funkci i po letech. Podle typu dveří si můžete vybrat jednodílné či dvoudílné


Zvolte si pro svou bezpečnost vhodný doplněk k Vašim bezpečnostním dveřím. V naší nabídce naleznete motorovouvložku, čtečku otisků prstů, kameru v kukátku či různé typy digitálních kukátek.


V této sekci naleznete doplňky k bezpečnostním dveřím NEXT. Těmito komponenty můžete jednak zvýšit komfort při zacházení s bezpečnostními dveřmi NEXT - dveřní zarážky, či dveřní zavírače. Další z nich - panoramatické dveřní kukátko, či spolehlivý a pevný dveřní řetízek - mohou pomoci ještě zdokonalit ochranu Vaší profesionálně zabezpečené domácnosti.