Doplňky pro vchodové dveře

Prohlédněte si nabídku povrchů pro Vaše dveře, možnosti prosklení či světlíků u vchodových dveří do domu, či vhodná kování a bezpečnostní vložky. Vaše nové vchodové dveře můžete opatřit také digitálním kukátkem, speciální motorizovanou vložkou nebo čtečkou otisků prstů.
Vybírejte z široké škály povrchů takové, které ladí s Vaším domovem. Na výběr máte dýhu, h-dex či lamino, ale také kazety z masivního dřeva a frézované povrchy. S výběrem vhodného povrchu Vám rádi poradíme.


Bezpečnostní kování na dveře splňuje certifikované bezpečnostní požadavky pro montáž do bezpečnostních dveří NEXT. Vyberte si bezpečnostní kování, vhodné pro Vaše vchodové dveře.


Výběr z bezpečnostních vložek EVVA či NEXT v certifikovaných bezpečnostních třídách. Součástí všech nabízených typů je nejen ochrana klíčů, díky které odpadá riziko jejich zneužití, ale také účinná ochrana proti SG metodě, vyplanžetování a vytržení.


Naše bezpečnostní zárubně jsou vyráběny ze silného materiálu a mají zesílené a chráněné otvory pro zamykací čepy. Zárubeň má integrované těsnění, které se nemůže odlepit a plní svoji funkci i po letech. Podle typu dveří si můžete vybrat jednodílné či dvoudílné


Zvolte si pro svou bezpečnost vhodný doplněk k Vašim bezpečnostním dveřím. V naší nabídce naleznete motorovouvložku, čtečku otisků prstů, kameru v kukátku či různé typy digitálních kukátek.


V této sekci naleznete doplňky k bezpečnostním dveřím NEXT. Těmito komponenty můžete jednak zvýšit komfort při zacházení s bezpečnostními dveřmi NEXT - dveřní zarážky, či dveřní zavírače. Další z nich - panoramatické dveřní kukátko, či spolehlivý a pevný dveřní řetízek - mohou pomoci ještě zdokonalit ochranu Vaší profesionálně zabezpečené domácnosti.