Elektronické zabezpečení domů a nebytových prostor

Nabízíme zabezpečení domů i nebytových prostor pomocí kamer, alarmů a požárních signalizací, a to i v bezdrátové formě. Pro pohodlný a bezpečný vstup do domu můžete vybírat z nabídky čipů, bezkontaktních karet nebo snímačů otisků prstů.

Elektronické zabezpečení vašeho domova i komerčních prostor pro vás realizuje námi doporučená, odborná firma. 

 

CHCI PORADIT

Jejich úkolem je zachytit a ohlásit jakýkoliv pokus o narušení Vašeho objektu. Čidla EZS (elektrické zabezpečovací signalizace) jsou propojena v jeden funkční celek. Umožnují hlídat okna a dveře do objektu, pohyb v místnostech, vznik požáru či únik plynu. Ovládání pomocí klávesnice, případný poplach je možné nastavit sirénou, automatickým voláním či SMS zprávou. Možný přenos poplachu na pult centralizované ochrany.


Kamerové systémy zaznamenají veškeré události ve Vašem objektu nebo v jeho okolí. Umožňují identifikaci pachatele i dokumentaci pro pojišťovnu. Jejich záznam je možné sledovat on-line a zároveň se ukládá na pevné disky. Kamery mohou mít nastavené noční vidění, mají polohovací hlavice a polokulový kryt, který je chrání před vandalismem.


Klíč je možné zkopírovat, ale v případě použití čipů, bezkontaktních karet nebo čteček otisků prstů je přístup omezený pouze na základě povolení od uživatele. Práva jednotlivým osobám můžete přidávat, měnit či mazat ihned a to s nulovými náklady.


V každé domácnosti i firmě je velké množství potenciálních zdrojů požáru. Televize, rychlovarné konvice, sporáky, ale i vadné zásuvky jsou původcem většiny tragických požárů. Bohužel je toto riziko často podceňováno a řešení je přitom tak snadné a levné. V naší nabídce najde jak systémy pro komerční a průmyslové použití, tak techniku pro zabezpečení domů, bytů, kanceláří, dílen či chalup. V nabídce jsou různé typy detektorů, které splňují jak bezpečnostní, tak designové nároky.