Showroom plný hvězd


Náš showroom NEXTu zčervenal...a rozhodně ne proto, že bychom se styděli. Právě naopak. Již pravidelně se účastníme charitativní sbírky Vánoční hvězda, která pomáhá nemocným dětem z hematoonkologického oddělení Dětské kliniky v Olomouci. 

Než odjedete na dovolenou


Blíží se čas prázdnin. Mnozí z vás již balí kufry a těší se na dovolenou a zasloužený odpočinek. Ovšem aby i návrat z vašich cest byl stejně příjemný jako odjezd a váš domov zůstal ochráněn před nezvanými hosty po dobu vaší nepřítomnosti, pojďme si zopakovat pár jednoduchých pravidel a rad, jak zabezpečit váš domov i majetek.


18 000 Kč dotace na vchodové dveře do domu díky programu Nová zelená úsporám LIGHT


Bydlíte ve starším domě, který by si v rámci rekonstrukce zasloužil také výměnu vchodových dveří? Chcete zabránit úniku tepla a ušetřit tak za drahé energie? Pořiďte si NEXTY. Zatímco dovnitř nevnikne ani myš, ven naopak neunikne žádané teplo domova. Díky dotačnímu programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM LIGHT můžete nové NEXTy pořídit o 18 000 Kč levněji. 

NEXT nedostatkem netrpí


Napsali o nás aneb o aktuální situaci na trhu se stavebním materiálem s Jaroslavem Peckou, ředitelem firmy NEXT. 

Neustálé skokové zdražování stavebních materiálů, problémy s dodávkami, prodlužování termínů – trh se stavebními materiály je v krizi. Výrobci a dodavatelé, kteří nemají dlouhodobé smlouvy a nasmlouvané dodávky hodně dopředu, nemají z čeho vyrábět, zakázky se protahují a prodražují. 


NOVINKA - Bezpečnostní dveře do sklepa


Těšíte se na dovolenou? Už máte téměř sbaleno a na rozdíl od minulých let odjíždíte s pocitem, že jste pro zabezpečení vašeho bytu udělali vše? Dveře máte nové, bezpečnostní, investovali jste do alarmu, máte pocit, že si na vás zloději nepřijdou? Zabezpečili jste ale svůj sklep?


Na co si dát pozor při výběru bezpečnostních dveří


Nejsou dveře jako dveře a dvojnásob to platí u dveří bezpečnostních. Pokud chcete účinně chránit své domovy, majetek i zdraví, vybírejte pečlivě. Poradíme vám, na co si dát pozor.


vchodové bezpečnostní dveře do bytu v paneláku, venkovní vchodové dveře do domu, ocelové, kovové

Jak vybrat bezpečnostní vchodové dveře do bytu a domu


Vchodové dveře jsou základem bezpečí každého bytu a domu.
Jaké jsou jejich nezbytné vlastnosti?

Vstupní dveře do bytu i domu by měly mít ideálně bezpečnostní certifikát 3. nebo lépe 4. bezpečnostní třídy. Pro bytové dveře platí zákonná povinnost protipožární odolnosti nejméně 30 minut a vhodné jsou dobré protihlukové vlastnosti, zejména pro dveře v paneláku. Toto splňují nejlépe bezpečnostní vchodové dveře NEXT SD 101. Pokud se jedná o venkovní vchodové dveře do domu, jsou důležité i tepelně izolační parametry dveří. Jak vybrat vstupní bezpečnostní dveře do bytu či domu?


Protipožární dveře do bytu požární dveře požární odolnost

Protipožární dveře do bytu, zákonná povinnost


Chystáte se pořídit nové vchodové bezpečnostní dveře do bytu? Nehrajte si s ohněm! Je Vaší zákonnou povinností mít vstupní protipožární dveře a certifikovanou požární odolnost alespoň 30 minut, doloženou certifikátem. Čtěte stanovisko Ministerstva vnitra, generálního ředitelsví Hasičského záchranného sboru ČR k povinosti požárních dveří. Požární dveře z pohledu hasičů.


Bezpečnostní dveře se dělí do šesti bezpečnostních tříd

Jaké jsou bezpečnostní třídy dveří, kování, vložek a zámků?


Nové dveře? Vybírejte pečlivě!

Stěhujete se, renovujete či chcete lépe zabezpečit váš domov? Nové vchodové dveře jsou dlouhodobou investicí, nad kterou se vyplatí přemýšlet. Měli by splňovat požadavky na vzhled, ale i na bezpečnost. Pojďme se podívat na to jaké máme bezpečnostní třídy bezpečnostních dveří.


Jaké překvapení skrývají levné bezpečnostní dveře?

Levné vchodové bezpečnostní dveře?


Bezpečnost je v dnešní době důležitý aspekt každého obytného objektu. Vstupní bezpečnostní dveře jsou jedním z nejdůležitějších prvků, kterým můžete ochránit nejen svůj majetek, ale také sami sebe a své nejbližší. Zároveň je to první věc, kterou člověk zahlédne před vstupem do vašeho bytu či domu. Bezpečnost a kvalita vstupních dveří je proto velmi důležitým parametrem. Přečtěte si jakým.


vchodové bezpečnostní dveře do bytu v paneláku, ideální při rekonstrukci panelového bytu

Bezpečnostní vchodové dveře do bytu v paneláku


Dveře do bytu v paneláku jsou hlavním prvkem zabezpečení a většinou i jediným vstupem. Pro správnou funkci by měly splňovat některé důležité parametry. Instalace dveří je rychlá, ale pokud provádíte rekonstrukci panelového bytu, zahrňte do ní i vstupní dveře. Renovace panelákových dveří obvykle nedává smysl, protože ty původní nejsou valné kvality a výměna dveří  za bezpeečnostní je jediným rozumným řešením.

 


Bezpečnostní dveře pro byt, dům i panelák

Jak vybrat dodavatele bezpečnostních dveří do bytu i domu?


Na trhu dnes najdete vchodové bezpečnostní dveře od desítek dodavatelů. Jak si vybrat nové vchodové bezpečnostní dveře do bytu či domu, které Vás skutečně ochrání? Jaké parametry jsou pro bezpečnostní dveře skutečně důležité? Jak se vyhnout podvodníkům a překupníkům?  Více informací, jak vybrat bezpečnostní dveře.


Jak na renovaci vchodových dveří


Dveře jsou vstupní branou našeho domova, a tak přirozeně požadujeme, aby tento vstup byl co nejdůstojnější a současně dobře zabezpečený před zloději. Renovaci starších dveří lze řešit buď jejich opravou a vylepšováním nebo prostě výměnou za dveře nové.


NEXT při výměně bezpečnostních dveří myslí na ekologickou likvidaci dveří původních

Příběh jednoho paneláku aneb zlodějům vstup zakázán


Klasický panelák v majetku bytového družstva a původní vchodové dveře, které ani náhodou neplní funkci ochrany domovů, které se za nimi nacházejí, příběh, který dozajista zná mnoho z vás.


NEXT při výměně bezpečnostních dveří myslí na ekologickou likvidaci dveří původních

Jak NEXT zajistí ekologickou likvidaci původních dveří?


Žijeme v konzumní společnosti, která bohužel produkuje víc odpadu, než je pro naši planetu únosné. Naštěstí čím dál více lidí chápe, že je potřeba přemýšlet a jednat ekologicky, což platí nejenom v rámci běžného odpadu domácností, ale o to víc při likvidaci starého a použitého stavebního materiálu, jako jsou dveře, okna, suť.


Bezpečnostní dveře se dělí do šesti bezpečnostních tříd

Vývoj dveří


Lidé milují interiéry a dávno předtím, než si poprotahovali všechny končetiny a naplno se napřímili, hledali si příbytky, které je nejen chránily před počasím a hrozbami vnějšího světa, ale kde nacházeli i skrýš pro své potomstvo a nějaký ten majetek, který pokládali za cenný.

Mělo to ale jednu nevýhodu, v takovém domě byla nejen tma a zima, ale řekněme si pravdu - nešlo právě o nejbezpečnější skrýš.


rekonstrukce panelového bytu Praha

Rekonstrukce bytu a domu


Rekonstrukce bytu, a to i panelového, je časově i finančně velice náročná činnost. Může přinést vždy řadu estetických i funkčních vylepšení vašeho bydlení. Pokud se vydáte správným směrem, můžete i z panelového bytu získat rekonstrukcí zajímavé a originální bydlení. Bezpečí a jistota vašeho domova by mělo být vždy na prvních místech žebříčku priorit. Jak na rekonstrukci bytu.

Tísňové nouzové tlačítko a alarm pro seniory

Alarm pro seniory, SOS tísňové nouzové tlačítko


Nepodceňujte kvalitní zabezpečení bytu či domu ani v případě, že nedisponujete velkým majetkem nebo jste v důchodu. Zloději o této skutečnosti totiž nevědí. Zároveň mnoho pachatelů pochází ze sociálně slabých vrstev, a tak si vystačí i s málem. Více o zabezpečení pro seniory.


Bezpečnostní dveře a alarm jsou základem zabezpečení bytu

Jak zabezpečit byt?


Zabezpečení bytu aneb jak zvýšit svojí bezpečnost. Můj dům, můj hrad.. tak zní staré přísloví. A každý hrad je vždy chráněn pořádnými dveřmi. Proto bychom měli k zabezpečení domácnosti a své bezpečnosti přistupovat stejně zodpovědně.  Více informací, jak zabezpečit byt.

Změna systému zámků a klíčů za 4000 let

Víte, jak se systém zámků a klíčů za 4000 let změnil?


Chránit majetek před zloději a nezvanými hosty není vymožeností jen posledních staletí. Lidé si zamykali svá obydlí i majetek již před 4000 lety.Více o historii systému zámků.


Jak předejít vykradení


Časy, kdy stačilo k ochraně vlastního majetku používat pouze standartní zámek a klíč jsou nenávratně pryč. Drzost zlodějů se stupňuje, stejně tak, jako jejich znalosti a technická vybavenost. Vykradené a zdemolované domácnosti kvůli stokoruně dnes nejsou výjimkou. Tendence zlodějů jít doslova přes mrtvoly kvůli mizivým částkám je bohužel vzestupná a je třeba na ni včas reagovat správným zabezpečením Vaší domácnosti.  Poradíme Vám!  Více o zabezpeční domu a bytu.


pojištění domácnosti a bezpečnostní dveře

Pojištění domácnosti a bezpečnostní dveře


I když máte pojištění domácnosti, ještě to neznamená, že v případě vykradení dostanete plnění v plném rozsahu. Přečtěte si pozorně podmínky pojištění! Jistě tam najdete body, které požadují bezpečnostní dveře a další zabezpečení domácnosti. Více o pojištění domácnosti.

nová zelená úsporám

Zateplení dveří NEXT - využijte dotace Nová zelená úsporám


Kromě bezpečnosti funkce je jedním z hlavních parametrů dveří do domu kvalitní izolace a zateplení dveří. Dveře NEXT jsou v programu dotace programu Nová zelená úsporám. Více o zateplení vchodových dveří.

Interierové Dveře

Jak vybrat interiérové dveře do bytu?


Interiérové dveře většinou nejsou první věcí, na kterou si při rekonstrukci bytu vzpomeneme. Přitom se jedná o velmi výrazný prvek, který dodá našemu bydlení osobitý styl. Pokud jejich výběr podceníme, může se naopak stát, že veškerou snahu o dokonale sladěný interiér právě dveře, důležitý designotvorný prvek, pokazí. Podle čeho je vhodné dveře do interiéru vybírat a na co si dát při jejich nákupu pozor?


Nedovolte, aby vás Vánoce a oslavy příchodu Nového roku zahřály až příliš...


Při zakoupení živého stromu do domu je třeba myslet také na opatření proti požáru. Stromek může vzplanout nečekaně a rychle, škody bývají velké. Jak se tedy připravit a během svátků dávat dobrý pozor?


Máte detektory kouře, které vás probudí v případě požáru?


Mnoho lidí bohužel NE.

V roce 2014 přišlo při požárech o život zhruba 3  000 lidí, z toho 60 % v domácnostech, které byly bez detektorů kouře. 

Tři ze čtyř obětí požáru zemřou následkem vdechnutí toxických zplodin obsažených v kouři. Pokud tedy chcete chránit svoji rodinu, domácí mazlíčky a sami sebe před zraněním nebo smrtí při požáru, pak je na čase pořídit si poplašné systémy.


Abyste se doma cítili bezpečně


Abychom se cítili doma vbezpečí, je dobré snížit možná rizika a tím zabránit vloupání či požáru. Nyní se pojďme podívat na několik jednoduchých bezpečnostních opatření, která zabrání vzniku požárů.


Bezpečnostní řešení objektů


Všude, kde se nachází zdroj nebezpečného plynu, by se měl nacházet detektor, který únik plynu ohlásí dřív, než vám způsobí zdravotní potíže. Tak jako elektrická požární signalizace, která zajišťuje pomocí hlásičů včasnou signalizaci požáru. Více o bezpečnostním řešení.


Přístupové systémy


Přístupové systémy jsou dynamicky se rozvíjející částí bezpečnostních aplikací. Nové technologie umožňují vysoce sofistikovanou kontrolu osob vstupujících do objektů, a tím jak se významně snižuje cena, stávají se dostupnými i pro běžné uživatele.


Kamerové systémy


S rozvojem internetu a počítačových technologií začaly být klasické analogové kamery vytlačovány novým typem kamer IP kamerami, tedy kamerami, které obraz přenášejí po počítačové síti.


Máte děti? Čtěte, jak nejlépe zabezpečit domácnost


Dokud fungujete jako samostatná jednotka, není tak těžké nebrat dobře míněné rady ohledně zabezpečení domácnosti a ochrany Vašeho majetku vážně. S příchodem dětí je proto možná čas tuto otázku přehodnotit, každý si přece pečlivě střeží to nejcennější, co má. Přinášíme pár tipů, jak zajistit Vašim dětem opravdu bezpečný domov.


Různé detektory (čidla) jsou základním stavebním prvkem každého zabezpečovacího systému


Mezi nejčastěji používané patří pohybová čidla, magnetické kontakty a detektory rozbití skla. Detektor pohybu patří mezi základní vybavení při instalaci elektronického zabezpečení. Detektory jsou vyráběny ve spoustě variant a zkušená instalační firma dokáže poradit s jejich výběrem a doporučit nejvhodnější provedení. Každý typ detektoru má jiné vlastnosti, a teprve až jejich kombinace zaručuje, že elektronické zabezpečení objektu je funkční a splňuje požadovanou úroveň bezpečnostního systému. Více informací o čidlech se dočtete v tomto článku.


GSM komunikátor ve spojení se zabezpečovacím systémem není již dlouhou dobu nic výjimečného


GSM komunikátor ve spojení se zabezpečovacím systémem není již dlouhou dobu nic výjimečného, naopak je to standard a dalo by se říci povinnost.


Bezdrátový alarm, detektor pohybu, zabezpečovací systém do domu

Bezdrátový alarm, zabezpečovací systém do domu


To, co bylo před lety příjemnou výjimkou, je dnes každodenním standardem. Bezdrátové alarmy jsou instalovány minimálně ve stejném počtu jako klasické alarmy propojené kabely, možná dokonce již převažují. Je to dáno jejich obrovskou výhodou a tou je možnost instalace do hotových interiérů.


Elektrický zabezpečovací systém – EZS by měl být standardním vybavením domu nebo bytu


Elektrický zabezpečovací systém – EZS by měl být standardním vybavením domu nebo bytu. Stejně jako tekoucí teplá voda, topení, nebo elektřina. Nebo jako pojištění. Navíc při nainstalovaném a funkčním domácím alarmu je možné od pojišťovny získat lepší podmínky pojištění.


Naši dodavatelé bezpečnostních systémů


Naše společnost úzce spolupracuje s českým výrobcem bezpečnostních systémů, společností Jablotron. Produkty Jablotronu jsme nainstalovali na stovkách objektů. Jde převážně o bezdrátové zabezpečovací systémy Jablotron současné vlajkové lodi – systému JA-100 a jeho předchůdce JA-80 Oasis. Naši dodavatelé bezpečnostních systémů.


Protisluneční fólie na okna

Protisluneční fólie na okna


Protisluneční fólie na okna sníží přehřívání interiéru v horkých letních dnech. V případě použití reflexních fólií můžete okna nejen stínit, ale zajistíte si i větší soukromí před nežádoucími pohledy zvenku. Vhodné solární fólie sníží významně spotřebu energie klimatizací. Více o protislunečních fóliích na okna

folie na okna bezpečnostní folie na sklo

Co umí folie na okna?


Sklo je starý materiál, se všemi svými klady i zápory, i když i v tomto oboru došlo ke značnému vývoji. Pokud chceme sklo bezpečnostní nebo protisluneční, musíme počítat s tím, že sáhneme hlouběji do peněženky. V posledních desetiletích ale máme možnost si naše okna vylepšit, bez nutnosti jejich výměny. Folie na sklo změní vaše okna či prosklené dveře k nepoznání. Co víc umí fólie na okna.

stropní ventilátor, stolní ventilátor, stojanový ventilátor, klimatizace

Stropní ventilátor, protisluneční folie nebo klimatizace?


Trápí vás horko ve vašem bytě nebo kanceláři? Přemýšlíte, jestli je řešením klimatizace, stropní ventilátor nebo protisluneční folie? Jaké jsou výhody jednotlivých řešení? Přečtěte si porovnání výhod a nevýhod jednotlivých řešení a zjistěte, které je pro vás nejvhodnější. Více o tom, jak přežít letní vedra.

Zastínění protislunečními fóliemi na okna

Zastínění oken pomocí fólií na okna


Protisluneční fólie na okna Vám zajístí zastínění oken a interiéru v horkých letních dnech. V případě použití reflexních fólií můžete okna nejen stínit, ale zajistíte si i větší soukromí. Vhodné stínící fólie na okna Vám nahradí zastínění žaluziemi. Výhodné je zejména stínění střešních oken. Více o zastínění oken.

Jak zabezpečit dům v pár krocích během Vánoc


Vánoce nejsou jen svátky míru a klidu, ale bohužel také dobou, kdy roste počet vykradených domů... Na vině jsou nákupy dárků, návštěvy příbuzných a přátel, stejně jako nejrůznější večírky a zimní dovolené. Jak se tedy chránit?


Jakmile se rozhodnete dát svým dětem klíč, počítejte s tím, že získají určitou dávku svobody a odpovědnosti.


Ale zůstane váš domov bezpečný?

Nový školní rok je tu a řada z vás stojí před rozhodnutím, zda jsou vaše děti už v tom správném věku, abyste jim svěřili klíče od domu a od bytu. Rozhodnete se správně? V našem článku vám zkusíme poradit, jak na to.


Ztratili jste klíče? Nepanikařte.


Za prvé, pokud jste skončili na této stránce možná potřebujete nouzovou službu, volejte ZÁMEČNICTVÍ NEXT - 734 335 878 a dejte nám vědět, kde jste.

Pošleme někoho, kdo vám pomůže, jsme tu pro vás 24 hodin!

Za druhé s vámi nyní projdeme kroky, jak postupovat při ztrátě klíčů.


Zabezpečení bytu po dobu dovolených


Letní dovolené bývají rizikovým obdobím z hlediska vloupání do domácnosti. Jestliže nechcete vystřídat úchvatné zážitky z dovolené šokující zkušeností z vykradeného bytu či domu, postarejte se před odjezdem o zabezpečení vašeho obydlí.


Stejně, jak chráníte svůj byt, zabezpečte i své kolo


Léto volá, sezóna kol je v plném proudu a zloději mají hody..

Co se toto léto připravit a nenahrávat krádežím?


Nejúspěšnější triky zlodějů


Kuráž a drzost zlodějů je nebetyčná, nezná mezí a k vloupání i krádežím často velmi 

sebevědomě používají osvědčené, ale i stále nové triky. 

Z praxe policistů i odborníků na ochranu domácího majetku vybíráme ty nejčastěji 

>používané, stejně tak úplně nové. Čtěte více o tom, jaké metody volí zloději při krádežích...


Bezpečí na internetu


V České republice vznikl projekt Sdílej bezpečně, zaměřený na osvětu bezpečného sdílení dat na internetu. Základem kampaně je série videí se známými osobnostmi, kde najdete tipy pro bezpečné sdílení. Více o bezpečí na internetu.


Instagram a další sociální sítě jsou pomocníkem zlodějů


Instagram, Facebook a další sociální sítě se staly novým informačním kanálem pro zloděje. Lidé s nimi totiž zacházejí nezodpovědně, a dávají tak zlodějům vědět, že nejsou doma, mají volný byt i jeho přesnou polohu. Zloději jsou přitom v používání moderních technologií velmi progresivní a sociální média jako nástroj usnadňující jejich aktivity již přijali za své. Více o nástraha sociálních sítí.


Bezpečnostní ocelové zárubně NEXT

Bezpečnostní zárubně - původní nebo nové ocelové?


Pořizujete si nové bezpečnostní dveře? Jistě jste už narazili na otázku, jestli lze použít původní kovové zárubně, nebo je třeba je vyměnit za bezpečnostní ocelové zárubně? A co když mám dřevěné zárubně? Více o bezpečnostních zárubních.


vchodové dřevěné dveře z masivu

Jaký zvolit povrch a design bezpečnostních dveří?


Bezpečnostní dveře NEXT mají vždy ocelové jádro a sendvičovou konstrukci, která umožňuje variabilně volit a měnit povrch na obou stranách dveří. Dejte průchod svojí fantazii a přáním, ať už chcete vchodové dveře dřevěné, barevné, nerezové, foliované, tapetované nebo s laminátem. Dveře můžete sladit s podlahou, interiérovými dveřmi, nebo je pojmout jako repliku původních dveří. Povrch dveří NEXT může mít tisíce podob.

Dřevěná futra nebo kovová futra? Bezpečnostní futra!


Pořizujete si nové bezpečnostní dveře? Jistě jste už narazili na otázku, jestli lze použít původní kovová futra, nebo je třeba je vyměnit za bezpečnostní kovová futra? A co když mám dřevěná futra? Více o bezpečnostních futrech neboli zárubních.

NEXT a.s. členem AZKS


Na vašem bezpečí nám záleží. Jsme hrdými členy Asociace zámkových a klíčových služeb České republiky, z.s.

Next Showroom Praha Pankrác

NEXT showroom v Praze


NEXT v Praze má nový showroom, a to nám vlilo novou energii do života. Přijďte si prohlédnout a vyukoušet všechny modely bezpečnostních dveří NEXT, ať již takové, které patří k našim nejprodávanějším, nebo designové unikáty. Najdete nás u metra Pražského povstání, otevřeno máme každý všední den od 8 do 18h. Rádi vám poradíme s výběrem.

 


Bezpečnostní dveře NEXT SD 102 po půlhodinové práci krumpáčem

Loučení se starými prostory NEXTu v Pobřežní na Florenci


Den D se nesl ve znamení loučení se starými prostory v Pobřežní ulici na Florenci, kde společnost NEXT bezpečnostní dveře působila vice než 20 let. Ve vzduchu byla cítit nostalgie, smutek, ale také radost ze startu nové etapy společnosti. Život jde dál.

 


výroba bezpečnostních dveří next

Výroba bezpečnostních dveří NEXT


Firma NEXT je tradičním výrobcem bezpečnostních dveří v České republice. Na trhu je již od roku 1991, její zakladatelé Ivan Pavlíček a Miloslav Kothera patřili k průkopníkům ve výrobě vchodových bezpečnostních dveří na našem trhu.

Pomáháme nadaci Elpida a českým seniorům

Pomáháme seniorům


Společnost NEXT se zaměřuje na bezpečí a seniory vnímá jako ohroženou skupinu. Jsou snadným terčem krádeží či přepadení, z kterých si odnáší nejen negativní zkušenost, ale často také psychické trauma. Osamělost a sociální izolace mají na zdraví, pohodu a kvalitu života starších osob velký dopad. 


bezpečnostní dveře NEXT na dobročinné aukci nadace Via

Dveře NEXT na dobročinné aukci Nadace Via


Bylo nám potěšením věnovat Nadaci Via do dobročinné aukce bezpečnostní dveře NEXT zdobené malbou Jiřího Sopka.

Bezpečnostní dveře značky Next má v Praze každý pátý byt, ale jen jedny z nich nyní zdobí figurální motivy Jiřího Sopka, malíře, pedagoga a v období let 2002 až 2010 také rektora AVU. Dveře se vydražily za 60 000 Kč. 

 


NEXT bezpečnostní dveře pomáhá organizaci Jahoda s prevencí kriminality mládeže

NEXT podporuje organizaci JAHODA


Firma NEXT je hrdým sponzorem neziskové organizace JAHODA.

Znáte JAHODU?

Jde o obecně prospěšnou společnost nabízející své aktivity dětem, mladým lidem, rodinám i veřejnosti žijící v Praze. 

 

 


prevence kriminality mládeže a NEXT bezpečnostní dveře

NEXT pomáhá prevenci kriminality mládeže i pomoc seniorům


Společenskou odpovědnost vnímáme jako součást naší firemní filozofie. Pro letošní rok jsme vybrali neziskové organizace, které přímo souvisejí s bezpečností. Více o podpoře neziskových organizací.