Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.
Chci nabídku
/foto/nova_polozka/rolovaci_mrize.jpg

Rolovací mříže

Zhotovené z pevně pospojovaných dílů, které se pohybují v bočních vodicích lištách a navíjejí se na horní navíjecí buben. Lze je vybavit různým příslušenstvím pro komfortní ovládání. Chrání zajišťovaný prostor při zachování optimální viditelnosti zboží. Jsou vyrobeny z kvalitní pozinkované oceli nebo hliníku a mohou být povrchově upraveny práškovými barvami ve škále RAL. Mříž může být zajištěna centrálním nebo bočním bezpečnostním zámkem. Ovládání je buď manuální, nebo motorové. Řízení je napojeno na klíčový spínač, kódovou klávesnici, EZS, dálkové ovládání nebo libovolné elektronické ovládání.

CHCI NEZÁVAZNOU NABÍDKUMonte Carlo

Monte Carlo

Ocelová nebo hliníková rolovací mříž vhodná zejména pro ochranu výloh, vjezdů, průjezdů a pasáží. Její kvalita je zaručena dlouholetou zkušeností a velkým počtem instalací. Povrchová úprava je možná práškovými barvami ve škále RAL, otvírání může být manuální nebo motorové.

Microforata

Ocelová rolovací mříž ideální pro ochranu výloh. Zajišťuje průhlednost při úplné ochraně skla proti rozbití a navíc dotváří výsledný estetický dojem obchodu. Vhodná též pro zabezpečení vjezdů a průjezdů. Microforatu lze povrchově upravovat práškovými barvami ve škále RAL, otvírání může být manuální nebo motorové.

Microforata
Onda

Onda

Ocelová rolovací mříž s nejlepším využitím při zabezpečením výloh, hlavně díky výborné ochraně zboží při zachování optimální viditelnosti na vystavované zboží. Vhodná i do průjezdů a pasáží. Povrchová úprava je možná práškovými barvami ve škále RAL, otvírání může být manuální nebo motorové.

Gala

Ocelová rolovací mříž zajišťující ochranu výloh, zejména pasáží a prodejen v obchodních centrech. Její kvalita je zaručena dlouholetou zkušeností a velkým počtem instalací. Povrchová úprava je možná práškovými barvami ve škále RAL, otvírání může být manuální nebo motorové.

Gala
Valentina

Valentina

Ekonomicky nejvýhodnější varianta zabezpečení výlohy, vhodná i do vjezdů a průjezdů. Valentina je vyrobena z pozinkované oceli, a může být povrchově upravena práškovými barvami ve škále RAL. Otvírání může být manuální nebo motorové.

Rolo

Rolovací mříž vyrobená z extrudovaného hliníku, vhodná pro zabezpečení vjezdů, průjezdů, pasáží a výloh. Povrchová úprava přírodní elox, otvírání buď manuální nebo motorové. Její kvalita je zaručena dlouholetou zkušeností a velkým počtem instalací.

Rolo


Zhotovené z pevně pospojovaných dílů, které se pohybují v bočních vodicích lištách a navíjejí se na horní navíjecí buben. Lze je vybavit různým příslušenstvím pro komfortní ovládání.

Chrání zajišťovaný prostor při zachování optimální viditelnosti zboží. Jsou vyrobeny z kvalitní pozinkované oceli nebo hliníku a mohou být povrchově upraveny práškovými barvami ve škále RAL.

Mříž může být zajištěna centrálním nebo bočním bezpečnostním zámkem.

Ovládání je buď manuální, nebo motorové. Řízení je napojeno na klíčový spínač, kódovou klávesnici, EZS, dálkové ovládání nebo libovolné elektronické ovládání.

Rolovacím mříže jsou ideálním zabezpečením výkladů, obchodů, vjezdů, průjezdů a pasáží.

Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu. Barevnost vzorků a technické parametry v katalogu a na internetových stránkách www.next.cz nemusí odpovídat skutečnosti.