5 důvodů, proč si vybrat bezpečnostní dveře NEXT

Každý měsíc instalujeme Nexty místo řady nekvalitních levných dveří, které se tváří jako certifikované bezpečnostní dveře. Nejčastěji se jedná o dveře dovezené z Polska nebo Číny. Takové dveře ovšem často nemají certifikáty platné pro Českou republiku a pro zkušené zloděje je jejich překonání otázkou několika minut. Navíc vám pojišťovna v případě vloupání nevyplatí odškodné. Certifikované bezpečnostní dveře zvyšují hodnotu vaší nemovitosti. 

A proč tedy volit NEXT? 

1. Česká výroba a tradice

Bezpečnostní dveře vyrábíme v České republice již téměř 30 let.

2. Profesionálové v oblasti zabezpečení 

Bezpečnostní dveře NEXT vyrábíme vždy na míru a montujeme je do bytů, domů i komerčních objektů. Naše produkty neustále vylepšujeme a vyvíjíme.

Dále nabízíme elektronické zabezpečovací systémy - alarmy, kamerové systémy, systémy pro kontrolu vstupu, hlásiče požáru, apod., ochranné folie na okna - bezpečnostní, protisluneční, termoizolační, atd., mříže a roletyhi-tech doplňky - čtečky otisků prstů nebo digitální Wi-Fi kukátko s videotelefonem. Prostě vše, aby bylo v daném objektu dosaženo maximální bezpečí.

3. Poradenství, nabídky na míru, konzultace zdarma

S výběrem vhodných dveří poradíme. Nabízíme nezávazné konzultace přímo v místě budoucí realizace dveří, připravíme nabídku na míru zcela zdarma. 

4. Profesionální montáž, záruční i pozáruční servis. 24 hod. zámečnická pohotovost 

Náš profesionální tým provede dodávku a odbornou montáž dveří, zajistí záruční i pozáruční servis. Naše zámečnická pohotovost je vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. 

5. Všechny NEXTy certifikujeme 

Všechny naše výrobky certifikujeme v českých zkušebnách dle evropských norem. Naše dveře mají platné bezpečnostní, protipožární, protihlukové i termoizolační certifikáty.