5 důvodů, proč si vybrat bezpečnostní dveře NEXT

Komplexní zabezpečení

Zajišťujeme výrobu a montáž bezpečnostních dveří NEXT do bytu i domu. Dále nabízíme zabezpečovací systémy, folie na okna, mříže, alarm, bezpečnostní kamery tak, aby bylo v daném objektu dosaženo vždy maximálního bezpečí.

Profesionální tým

Zaměstnáváme výhradně prověřené osoby, velká část pracovníků je u nás deset a více let. Náš profesionální tým nabízí kompletní služby zahrnující bezplatné konzultace i poradenskou činnost, montáže i servis. Školený tým techniků provede dodávku a montáž vašich bezpečnostních dveří a zajistí záruční i pozáruční servis. Zároveň dbá na přesnost, rychlost a pečlivost. Na nás se můžete spolehnout. 

Certifikované české výrobky

Jsme hrdými nositeli ochranné známky Český výrobek. Naše bezpečnostní dveře NEXT jsou certifikovány 3. nebo 4. bezpečnostní třídou, dále pak splňují dle typu protipožární certifikaci, zvukovou a tepelnou izolaci. Jsme hrdi na kvalitu, kterou vám umíme poskynout a naše výrobky splňují nejen české, ale i evropské normy.

Poradenství zdarma

Plánujete koupi nových dveří či potřebujete poradit, jak zabezpečit dům nebo byt? Konzultace poskytujeme individuálně a zdarma. Dokážeme poradit s typem dveří, přijedeme za vámi domů a na místě si popovídáme o nejvhodnějším řešení pro vás.

Montáž a nonstop servis

Odborná montáž a servis bezpečnostních dveří je v NEXTU samozřejmostí. Poskytujeme také zámečnický servis, který je k dispozici sedm dní v týdnu.