Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.
Chci nabídku
/foto/nova_polozka/proskleni_a_svetliky.jpg

Prosklené dveře, světlíky a nadsvětlíky

Rádi byste prosvětlili svůj interiér při zachování maximálního bezpečí? NEXT svým zákazníkům nabízí široké spektrum prosklených variant, bezpečnostní prosklené dveře, boční světlíky i dveře s nadsvětlíkem. Všechny varianty mají bezpečnostní prosklení.


Prosklené dveře, světlíky a nadsvětlíky

Prosklené dveře

Prosklení je provedeno bezpečnostním vrstveným sklem, které je uchyceno v ocelovém rámu dveří uzavřenými ocelovými profily, tak aby splňovalo nejen bezpečnostní, ale zejména tepelně izolační parametry (pouze pro dveře NEXT SD 102).

Dveře s nadsvětlíkem a bočnímu světlíky

Dveře i světlíky jsou uchyceny v samostatné konstrukci z ocelových profilů, která je kotvena do okolního zdiva chemickými kotvami. Ve světlíku je osazeno bezpečnostní vrstvené sklo. Kolem světlíků zevnitř i zvenku je dřevěné obložení rámu, které systémově navazuje na obložku zárubně. Spodní díl dveří a obložení zárubně a světlíku je opatřen nerezovým plechem (pouze pro dveře NEXT SD 102).

Světlíky a dveře s nadsvětlíkemVýrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu. Barevnost vzorků a technické parametry v katalogu a na internetových stránkách www.next.cz nemusí odpovídat skutečnosti.