Poradíme vám vhodné bezpečnostní dveře

Stačí pouze 4 kroky

Je to jednoduché, stačí si vybrat umístění dveří, zda chcete dveře jednokřídlé či dvoukřídlé, o jakou bezpečnostní třídu máte zájem a jaké vlastnosti nových dveří byste uvítal/a. V každém kroku Vám vše vysvětlíme a na konci zobrazíme vhodné produkty. 

Nejprodávanější vstupní bezpečnostní dveře do bytu. Jsou vhodné zejména jako vchodové dveře, pokud máte kovové zárubně. V případě výměny za nové zárubně doporučujeme zesílené bezpečnostní zárubně NEXT SF1.Vchodové dveře do domu, nejmasivnější na trhu v této kategorii, vhodné jako venkovní dveře. Nabízíme je také ve dvoukřídlé či prosklené variantě. Umožňují výrobu bezpečnostní repliky historických dveří. Instalují se do speciální dvoudílné bezpečnostní zárubně NEXT SF 2A. Díky masivní konstrukci v kombinaci se zárubní splňují nejvyšší požadavky na zabezpečení i na tepelnou izolaci.


Nejmasivnější vchodové dvoukřídlé dveře této kategorie na trhu, vhodné jako venkovní vchodové dveře. Tyto dvoukřídlé dveře nabízíme je také v prosklené variantě. Umožňují výrobu bezpečnostní repliky historických dveří. Instalují se do speciální dvoudílné bezpečnostní zárubně NEXT SF 2A. Díky masivní konstrukci v kombinaci se zárubní splňují dvoukřídlé dveře nejvyšší požadavky na zabezpečení i na tepelnou izolaci.


Představují zcela novou generaci bezpečnostních dveří ve skryté bezpečnostní zárubni. Díky svému jedinečnému bezfalcovému řešení umožňují bezpočet netradičních designových variant. Konstrukce byla navržena s ohledem na komfortní tepelně izolační vlastnosti.
Tyto dveře patří svými parametry k absolutní špičce v oboru.Jsou vhodné jako venkovní vchodové bezpečnostní dveře do domu. Nabízíme je v mnoha moderních designech. Umožňují výrobu bezpečnostní repliky historických dveří. Instalují se do speciální dvoudílné bezpečnostní zárubně NEXT SF 2A. Díky masivní konstrukci v kombinaci se zárubní splňují tyto vstupní dveře do domu nejvyšší požadavky na zabezpečení i na tepelnou izolaci. Světlo v zádveří Vám zajistí prosklené dveře nebo světlíky.Jediné bezpečnostní dveře, kdy 4. bezpečnostní třída platí i při montáži do původní zárubně. Jsou vhodné zejména jako vchodové dveře do bytu, pokud máte původní kovové zárubně. V případě výměny za nové bezpečnostní zárubně doporučujeme speciální zesílené bezpečnostní zárubně NEXT SF1.

Tyto vstupní dveře umožnují instalaci pro otevírání ven z chráněného prostoru, při zachování 3. bezpečnostní třídy.Zvenku zcela nenápadná oprava či renovace dveří je mnohem účinnější, než pouhý bezpečnostní přídavný zámek nebo závora. Dveře jsou zabezpečeny v důležitých místech jako jsou panty, zámek, zárubně či plocha dveří. U památkově chráněných domů se jedná o nejlevnější a často jediné možné řešení zabezpečení. Montáž je certifikovaná do dveří s kovovými i dřevěnými zárubněmi.


Zabezpečení stávajících dvoukřídlých dveří, to jsou přídavné bezpečnostní dveře NEXT SD 23 montované na vnitřní stranu Vašich původních dveří. Zcela nenápadná renovace dveří, je mnohem víc, než samotný bezpečnostní přídavný zámek nebo závora. Dveře jsou zajištěny ve všech kritických místech jako jsou panty, zámek, zárubně či plocha dveří. U památkově chráněných domů se jedná o nejlevnější řešení zabezpečení. Montáž je možná u dveří s kovovými i dřevěnými zárubněmi.