Jak vybrat bezpečnostní vchodové dveře

Stačí pouze 4 kroky

Není to složité, jak vybrat správné bezpečnostní dveře? Vyberte umístění vchodových dveří, zda jsou bytové nebo venkovní do domu, zda chcete dveře jednokřídlé či dvoukřídlé, o jakou bezpečnostní třídu máte zájem a jaké další vlastnosti nových dveří byste požadujete. V každém kroku Vám vše vysvětlíme a na konci zobrazíme vhodné produkty. 

Nejprodávanější vchodové bezpečnostní dveře do bytu. Jsou vhodné zejména jako vstupní dveře do bytu v paneláku. Pokud máte kvalitní kovové zárubně, ušetříte a získáte certifikované dveře za nejlepší cenu. V případě výměny za nové zárubně doporučujeme zesílené bezpečnostní zárubně NEXT SF1. Oceníte i to, že tyto bytové dveře jsou protipožární a protihlukové.Ekonomická verze nejprodávanějších vchodových bezpečnostních dveří do bytu. Jsou ideální jako vstupní dveře do bytu v paneláku. Instalují se do původní kovové zárubně, dostupné ve všech površích SOLO - SOLO Matrix, SOLO 3D, SOLO CPL.  Špičkové bezpečnostní dveře certifikované ve 3. bezpečnostní třídě ve speciální edici za nejlepší cenu v protipožádní úpravě. Tyto vchodové dveře do domu jsou nejmasivnější bezpečnostní dveře na trhu ve 3. bezpečnostní kategorii. Jsou vhodné jako venkovní vstupní dveře. Nabízíme je také ve dvoukřídlé či prosklené variantě s povrchem ze dřeva, lakované, nerezové nebo Hdex. Umožňují výrobu bezpečnostní repliky historických dveří. Instalují se do speciální dvoudílné bezpečnostní zárubně NEXT SF 2A. Díky masivní konstrukci v kombinaci se zárubní splňují nejvyšší požadavky na zabezpečení i na tepelnou izolaci.


Bezpečnostní dveře do domu ve 3. bezpečnostní třídě při otevírání dovnitř i ven. 19 jistících bodů pro vaše maximální bezpečí. Speciální rozvorový zámek NEXT. Bezpečnostní zárubeň s integrovaným prahem. Díky masivní konstrukci v kombinaci se zárubní splňují nejvyšší požadavky na zabezpečení i na tepelnou izolaci.


Nejmasivnější vchodové dvoukřídlé dveře této kategorie na trhu, vhodné jako venkovní vchodové dveře. Tyto bezpečnostní dveře nabízíme také v prosklené variantě. Umožňují výrobu bezpečnostní repliky historických dveří. Instalují se do speciální dvoudílné bezpečnostní zárubně NEXT SF 2A. Díky masivní konstrukci v kombinaci se zárubní splňují dvoukřídlé dveře NEXT nejvyšší požadavky na zabezpečení i na tepelnou izolaci.


Bezfalcové dveře se skrytými panty představují zcela novou generaci bezpečnostních dveří ve skryté bezpečnostní zárubni. Díky svému jedinečnému bezfalcovému řešení umožňují bezpočet netradičních designových variant. Konstrukce těchot moderních dveří byla navržena s ohledem na komfortní tepelně izolační vlastnosti.
Tyto dveře patří svými parametry k absolutní špičce v oboru.Jsou vhodné jako venkovní vchodové bezpečnostní dveře do domu. Nabízíme je v mnoha moderních designech, i ve variantě dvoukřídlé. Umožňují výrobu bezpečnostní repliky historických dřevěných dveří. Instalují se do speciální dvoudílné bezpečnostní zárubně NEXT SF 2A. Díky masivní konstrukci v kombinaci s bezpečnostní zárubní splňují tyto vstupní dveře do rodinného domu nejvyšší požadavky na zabezpečení i na tepelnou izolaciDostatek světla v zádveří Vám zajistí prosklené dveře nebo světlíky, ať už horní nebo boční.Jediné vstupní bezpečnostní dveře, kdy 4. bezpečnostní třída platí i při montáži do původní zárubně. Jsou vhodné zejména jako vchodové protipožární dveře do bytu, pokud máte původní kovové zárubně. V případě výměny za nové bezpečnostní zárubně doporučujeme speciální zesílené bezpečnostní zárubně NEXT SF1.

Tyto bezpečnostní dveře umožnují instalaci pro otevírání ven z chráněného prostoru, při zachování 3. bezpečnostní třídy za skvělou cenu.Certifikované bezpečnostní dveře do sklepa za speciální cenu. Možné s otevíráním dovnitř i ven, v třetí bezpečnostní třídě. S plechovým krytím nebo v CPL šedém laminátu SOLODOOR. Bezpečnostní sklepní dveře se instalují do původní kovové zárubně. Nemají certifikát požární odolnosti. Zvenku zcela nenápadná oprava či renovace dveří je mnohem účinnější, než pouhý bezpečnostní přídavný zámek nebo závora. Dveře jsou zabezpečeny v důležitých místech jako jsou panty, zámek, zárubně či plocha dveří. U památkově chráněných domů se jedná o nejlevnější a často jediné možné řešení zabezpečení. Montáž je certifikovaná do dveří s kovovými i dřevěnými zárubněmi.


Zabezpečení stávajících vstupních dvoukřídlých dveří, to jsou přídavné bezpečnostní dveře NEXT SD 23 montované na vnitřní stranu Vašich původních dveří. Zcela nenápadná renovace dvoukřídlých dveří, je mnohem víc, než samotný bezpečnostní přídavný zámek nebo závora. Dveře jsou zajištěny ve všech kritických místech jako jsou panty, zámek, zárubně či plocha dveří. U památkově chráněných domů se jedná o nejlevnější řešení zabezpečení dvojitých dveří, nejen v historickém jádru Prahy. Montáž je možná u dveří s kovovými i dřevěnými zárubněmi.