Protisluneční fólie na okna

Protisluneční fólie na okna


Protisluneční fólie na okna sníží přehřívání interiéru v horkých letních dnech. V případě použití reflexních fólií můžete okna nejen stínit, ale zajistíte si i větší soukromí před nežádoucími pohledy zvenku. Vhodné solární fólie sníží významně spotřebu energie klimatizací. Více o protislunečních fóliích na okna

folie na okna bezpečnostní folie na sklo

Co umí folie na okna?


Sklo je starý materiál, se všemi svými klady i zápory, i když i v tomto oboru došlo ke značnému vývoji. Pokud chceme sklo bezpečnostní nebo protisluneční, musíme počítat s tím, že sáhneme hlouběji do peněženky. V posledních desetiletích ale máme možnost si naše okna vylepšit, bez nutnosti jejich výměny. Folie na sklo změní vaše okna či prosklené dveře k nepoznání. Co víc umí fólie na okna.

stropní ventilátor, stolní ventilátor, stojanový ventilátor, klimatizace

Stropní ventilátor, protisluneční folie nebo klimatizace?


Trápí vás horko ve vašem bytě nebo kanceláři? Přemýšlíte, jestli je řešením klimatizace, stropní ventilátor nebo protisluneční folie? Jaké jsou výhody jednotlivých řešení? Přečtěte si porovnání výhod a nevýhod jednotlivých řešení a zjistěte, které je pro vás nejvhodnější. Více o tom, jak přežít letní vedra.

rekonstrukce panelového bytu Praha

Rekonstrukce bytu a domu


Rekonstrukce bytu, a to i panelového, je časově i finančně velice náročná činnost. Může přinést vždy řadu estetických i funkčních vylepšení vašeho bydlení. Pokud se vydáte správným směrem, můžete i z panelového bytu získat rekonstrukcí zajímavé a originální bydlení. Bezpečí a jistota vašeho domova by mělo být vždy na prvních místech žebříčku priorit. Jak na rekonstrukci bytu.

Bezpečnostní dveře a alarm jsou základem zabezpečení bytu

Jak zabezpečit byt?


Zabezpečení bytu aneb jak zvýšit svojí bezpečnost. Můj dům, můj hrad.. tak zní staré přísloví. A každý hrad je vždy chráněn pořádnými dveřmi. Proto bychom měli k zabezpečení domácnosti a své bezpečnosti přistupovat stejně zodpovědně.  Více informací, jak zabezpečit byt.

Zastínění protislunečními fóliemi na okna

Zastínění oken pomocí fólií na okna


Protisluneční fólie na okna Vám zajístí zastínění oken a interiéru v horkých letních dnech. V případě použití reflexních fólií můžete okna nejen stínit, ale zajistíte si i větší soukromí. Vhodné stínící fólie na okna Vám nahradí zastínění žaluziemi. Výhodné je zejména stínění střešních oken. Více o zastínění oken.

Jak předejít vykradení


Časy, kdy stačilo k ochraně vlastního majetku používat pouze standartní zámek a klíč jsou nenávratně pryč. Drzost zlodějů se stupňuje, stejně tak, jako jejich znalosti a technická vybavenost. Vykradené a zdemolované domácnosti kvůli stokoruně dnes nejsou výjimkou. Tendence zlodějů jít doslova přes mrtvoly kvůli mizivým částkám je bohužel vzestupná a je třeba na ni včas reagovat správným zabezpečením Vaší domácnosti.  Poradíme Vám!  Více o zabezpeční domu a bytu.


pojištění domácnosti a bezpečnostní dveře

Pojištění domácnosti a bezpečnostní dveře


I když máte pojištění domácnosti, ještě to neznamená, že v případě vykradení dostanete plnění v plném rozsahu. Přečtěte si pozorně podmínky pojištění! Jistě tam najdete body, které požadují bezpečnostní dveře a další zabezpečení domácnosti. Více o pojištění domácnosti.