Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.
Chci nabídku
/foto/nova_polozka/hi_tech_banner_na_web.jpg

Zabezpečovací Hi-tech systémy

Nabízíme Vám doplňky pro Váš komfort a větší pocit bezpečí. Vybírat můžete z různých typů digitálních kukátek nebo si zvolit kameru v kukátku. Chcete odemykat Váš domov pouze přiložením karty či otiskem prstů? Kontaktujte nás pro podrobné informace.


NOVINKA - Chytrý zámek Tedee TD-LOCK

NOVINKA - Chytrý zámek Tedee TD-LOCK 

Chytrý zámek ovládaný přes WiFi a Bluetooth, kompatibilní s Apple HomeKit, aplikace na Android a iOS, požadavky na zámek: standardní vložka s prostupovou spojkou, sdílení přístupu, offline fungování a monitoring příchodů a odchodů 

V ceně je speciální úprava vložky přímo od EVVA, ale nikoliv vložka samotná. 

Tato úprava a tím pádem i možnost instalace je pouze na nové vložky ICS, 4KS a MCS

NOVINKA - Centrální stanice Tedee TD-BRIDGE

Dopřejte si komfort a dokonalé bezpečí chytré domácnosti. Propojte chytré zámky Tedee s centrální stanicí Tedee Bridge a mějte svůj domov či kancelář zcela pod kontrolou ze všech koutů světa.Tedee Bridge skrze Bluetooth a WiFi přemostí ovládání všech chytrých zámků v domácnosti a obohatí je o mnoho skvělých funkcí. Díky Tedee Bridge můžete zámky propojit s hlasovými asistenty jako Siri, Google Assistant nebo Amazon Alexa. Po příchodu domů se vaše dveře automaticky odemknou a s odchodem zase zamknou. 

NOVINKA - Tedee TD-BRIDGE
NOVINKA - Digitální dveřní Wi-Fi kukátko VEIU S31

NOVINKA - Digitální kukátko VEIU S31 

Digitální dveřní kukátko Eques VEIU S31 s připojením přes Wi-Fi, umožňuje nepřetržité monitorování prostoru před vašimi dveřmi a prostřednictvím mobilní aplikace, dostupné zdarma pro operační systémy Android a iOS, se s návštěvou spojíte kdykoli a odkudkoli.

Vnitřní část disponuje monitorem o velikosti 5,5" s LCD displejem, ovládacím tlačítkem a reproduktorem. Vnější část obsahuje kameru s rozlišením 1080P, pohybový PIR senzor, infračervený LED noční přísvit, mikrofon, reproduktor a tlačítko zvonku. 

Prémiové digitální kukátko EQUES VEIU Pro s wi-fi videotelefonem

Pro komfortní ovládání disponuje monitor velkým barevným dotykovým LCD displejem s úhlopříčkou 7" a interní pamětí o velikosti 6 GB. Do zařízení je navíc možné prostřednictvím paměťové karty nahrát vlastní vyzvánění tóny ve formátu mp3 nebo tapety ve formátu JPEG.

Technickou novinkou je pak druhá kamera integrovaná do vnitřního monitoru pro možnost vedení oboustranné video komunikace s funkcí obraz v obraze. Panoramatická optika vnější kamery se pyšní širokým úhlem záběru 180°. Napájení zajišťuje velkokapacitní nabíjecí akumulátor s výdrží až 45 dní v pohotovostním režimu.

S Eques Veiu Pro budete mít svůj domov pod kontrolou.

Digitální kukátko EQUES VEIU Pro s wi-fi videotelefonem
EMZY - motorizovaná vložka

EMZY - motorizovaná vložka

Speciální vložka, kterou lze ovládat klíčem i elektronicky. Skládá se z řídící jednotky a cylindrické vložky s vestavěným motorem. Motor zamyká nebo odemyká na základě elektronického impulsu (čtečka magnetických karet, kódová klávesnice, tlačítkový spínač)
Vložku lze namontovat do libovolných zámků či závor a umožňuje zamykat libovolný počet západů. Vhodná do míst, kde je potřeba doplnit kontrolu vstupu kontrolou uzamčení.

Čtečka otisků prstů

Ve spojení s elektromotorickou vložkou umožňuje odemknout dveře bez použití klíče. 

Standardně v zápustném provedení přímo na křídle dveří. Variantně i povrchově v nerezovém krytu nebo v nerezovém madle dveří. Paměť na 99 otisků prstů - řídící jednotka oddělená od čtečky. Uživatelsky jednoduché nastavení. Pro instalaci je nutný přístup k internetu 

 

Čtečka otisků prstů


Instalační manuály


Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu. Barevnost vzorků a technické parametry v katalogu a na internetových stránkách www.next.cz nemusí odpovídat skutečnosti.