Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.
Chci nabídku
/foto/nova_polozka/hi_tech_banner_na_web.jpg

Zabezpečovací Hi-tech systémy

Nabízíme Vám doplňky pro Váš komfort a větší pocit bezpečí. Vybírat můžete z různých typů digitálních kukátek nebo si zvolit kameru v kukátku. Chcete odemykat Váš domov pouze přiložením karty či otiskem prstů? Kontaktujte nás pro podrobné informace.


Digitální kukátko EQUES VEIU s wi-fi videotelefonem

Digitální kukátko EQUES VEIU s wi-fi videotelefonem  

Moderně pojaté, designově stylové digitální kukátko s wi-fi videotelefonem Eques Veiu nabízí celou řadu praktických funkcí, zvyšuje vaše pohodlí a bezpečí vaší domácnosti. Dokonale mapuje celý prostor za dveřmi díky 180° úhlu záběru, umožňuje připojení k vaší Wi-Fi a díky tomu obousměrnou komunikaci pomocí mobilní aplikace (pro Android i iOS); jednoduše řečeno, i když nejste zrovna doma, můžete komunikovat třeba s kurýrem, který se na vás zrovna snaží dozvonit. Kukátko je vybavené senzorem pohybu včetně nočního vidění. Nabízí 5“ dotykový displej, vnitřní paměť 2 GB s možností vložit až 32 GB mini SD kartu.

S Eques Veiu budete mít svůj domov pod kontrolou.

Digitální kukátko VERIA 5085 S/C

Designově stylový výrobek, který disponuje rozšířenými funkcemi, barevným LCD displejem 2,8“ a záběrem až 95°. Nabízí manuální i automatické zachycení snímku nebo videozáznamu, napájení lithiovým akumulátorem, podporu SD karet až do kapacity 32 GB, alarm, zoom.

Výměna stávajícího optického kukátka za elektronické je snadná a nezabere více jak 5 minut, instalace není omezena tloušťkou dveří. 

Digitální kukátko VERIA 5085 S/C
DIGITÁLNÍ KUKÁTKO VERIA 5074 CZ

Digitální kukátko VERIA 5074 CZ

Designově stylový výrobek, který dokáže manuálně zachytit snímek nebo video záznam a disponuje konstrukcí proti otřesům. Manuální zachycení snímku je vhodné zejména pro evidenci návštěvníků, protože při stisknutí tlačítka zvonku dojde k okamžitému pořízení snímku nebo video záznamu s následným uložením na paměť v zařízení.

Výměna stávajícího optického kukátka za elektronické je snadná a nezabere více jak 5 minut. Instalace není omezena tloušťkou dveří. 

EMZY - motorizovaná vložka

Speciální vložka, kterou lze ovládat klíčem i elektronicky. Skládá se z řídící jednotky a cylindrické vložky s vestavěným motorem. Motor zamyká nebo odemyká na základě elektronického impulsu (čtečka magnetických karet, kódová klávesnice, tlačítkový spínač)
Vložku lze namontovat do libovolných zámků či závor a umožňuje zamykat libovolný počet západů. Vhodná do míst, kde je potřeba doplnit kontrolu vstupu kontrolou uzamčení.

EMZY - motorizovaná vložka
Čtečka otisků prstů

Čtečka otisků prstů

Ve spojení s elektromotorickou vložkou umožňuje odemknout dveře bez použití klíče. 

  • Standardně v zápustném provedení přímo na křídle dveří
  • Variantně i povrchově v nerezovém krytu nebo v nerezovém madle dveří
  • Paměť na 99 otisků prstů - Řídící jednotka oddělená od čtečky
  • Uživatelsky jednoduché nastavení


Instalační manuály


Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu. Barevnost vzorků a technické parametry v katalogu a na internetových stránkách www.next.cz nemusí odpovídat skutečnosti.