Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.
Chci nabídku
/foto/nova_polozka/hi_tech_doplnky_cz.jpg

Zabezpečovací Hi-tech systémy

Nabízíme Vám doplňky pro Váš komfort a větší pocit bezpečí. Vybírat můžete z různých typů digitálních kukátek nebo si zvolit kameru v kukátku. Chcete odemykat Váš domov pouze přiložením karty či otiskem prstů? Kontaktujte nás pro podrobné informace.


DIGITÁLNÍ KUKÁTKO VERIA 5074 CZ

Digitální kukátko VERIA 5074 CZ

Designově stylový výrobek, který dokáže manuálně zachytit snímek nebo video záznam a disponuje konstrukcí proti otřesům. Manuální zachycení snímku je vhodné zejména pro evidenci návštěvníků, protože při stisknutí tlačítka zvonku dojde k okamžitému pořízení snímku nebo video záznamu s následným uložením na paměť v zařízení.

Výměna stávajícího optického kukátka za elektronické je snadná a nezabere více jak 5 minut. Instalace není omezena tloušťkou dveří. 

Digitální kukátko VERIA 5090 CZ

Designově stylový  výrobek, který nabízí rozšířené funkce jako je zanechání video vzkazu, kalendář, MP3 tóny a melodie či vlastní tapety. Dotykový displej 3,5“, širokoúhlý objektiv se záběrem 120°, napájení hlavního akumulátoru přes USB kabel.

Výměna stávajícího optického kukátka za elektronické je snadná a nezabere více jak 5 minut, instalace není omezena tloušťkou dveří. 

DIGITÁLNÍ KUKÁTKO VERIA 5090 CZ
DIGITÁLNÍ KUKÁTKO VERIA 5090 GSM CZ

Digitální kukátko VERIA 5090 GSM CZ

Designově stylový výrobek, který disponuje rozšířenými funkcemi, dotykovým LCD displejem 3,5“ a GSM komunikátorem pro obousměrnou komunikaci.

GSM komunikátor umožňuje zasílání informačních nebo alarmových SMS, MMS i telefonní hovor s návštěvníkem přede dveřmi.  V případě, že senzor venkovní části s kamerou detekuje před dveřmi pohyb, dojde k automatickému spuštění výstražného tónu poplachu a zařízení odešle poplachovou SMS zprávu na přednastavené telefonní číslo.

EMZY - motorizovaná vložka

Speciální vložka, kterou lze ovládat klíčem i elektronicky. Skládá se z řídící jednotky a cylindrické vložky s vestavěným motorem. Motor zamyká nebo odemyká na základě elektronického impulsu (čtečka magnetických karet, kódová klávesnice, tlačítkový spínač)
Vložku lze namontovat do libovolných zámků či závor a umožňuje zamykat libovolný počet západů. Vhodná do míst, kde je potřeba doplnit kontrolu vstupu kontrolou uzamčení.

EMZY - motorizovaná vložka
Čtečka otisků prstů

Čtečka otisků prstů

Ve spojení s elektromotorickou vložkou umožňuje odemknout dveře bez použití klíče. 

  • Standardně v zápustném provedení přímo na křídle dveří
  • Variantně i povrchově v nerezovém krytu nebo v nerezovém madle dveří
  • Paměť na 99 otisků prstů - Řídící jednotka oddělená od čtečky
  • Uživatelsky jednoduché nastavení

Kamera v kukátku

Nemusíte chodit ke dveřím, abyste zjistili, kdo za nimi stojí.

Obraz z kukátka můžete vidět:

  • na malém monitoru
  • vlastním TV nebo LCD
  • PC monitoru
  • nebo si ho nechat poslat např. na mobil.
Kamera v kukátku


Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu. Barevnost vzorků a technické parametry v katalogu a na internetových stránkách www.next.cz nemusí odpovídat skutečnosti.