Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.
Chci nabídku
/foto/nova_polozka/hi_tech_banner_na_web.jpg

Zabezpečovací Hi-tech systémy

Nabízíme Vám doplňky pro Váš komfort a větší pocit bezpečí. Vybírat můžete z různých typů digitálních kukátek nebo si zvolit kameru v kukátku. Chcete odemykat Váš domov pouze přiložením karty či otiskem prstů? Kontaktujte nás pro podrobné informace.


Digitální kukátko EQUES VEIU Pro s wi-fi videotelefonem

Prémiové digitální kukátko EQUES VEIU Pro s wi-fi videotelefonem

Pro komfortní ovládání disponuje monitor velkým barevným dotykovým LCD displejem s úhlopříčkou 7" a interní pamětí o velikosti 6 GB. Do zařízení je navíc možné prostřednictvím paměťové karty nahrát vlastní vyzvánění tóny ve formátu mp3 nebo tapety ve formátu JPEG.

Technickou novinkou je pak druhá kamera integrovaná do vnitřního monitoru pro možnost vedení oboustranné video komunikace s funkcí obraz v obraze. Panoramatická optika vnější kamery se pyšní širokým úhlem záběru 180°. Napájení zajišťuje velkokapacitní nabíjecí akumulátor s výdrží až 45 dní v pohotovostním režimu.

S Eques Veiu Pro budete mít svůj domov pod kontrolou.

Digitální kukátko EQUES VEIU mini 2 s Wi-Fi videotelefonem 

Moderní, praktický pomocník určený všem, kdo chtějí mít pod kontrolou vstup do svého domova. Digitální kukátko kombinuje bezpečnostní prvky, výjimečný kompaktní design a uživatelsky příjemné ovládání. Novinkou je inovativní uchycení monitoru za pomocí konzole pro flexibilní manipulaci.

Úhel záběru 160°, detekce pohybu, výdrž baterie v pohotovostním režimu až 40 dní. Snadné intuitivní ovládání díky barevnému dotykovému LCD displeji s úhlopříčkou 4,3" a slotem pro externí paměť do velikosti 32 GB.

Provedení Champagne a Grey.

Digitální kukátko EQUES VEIU mini 2 s Wi-Fi videotelefonem
EMZY - motorizovaná vložka

EMZY - motorizovaná vložka

Speciální vložka, kterou lze ovládat klíčem i elektronicky. Skládá se z řídící jednotky a cylindrické vložky s vestavěným motorem. Motor zamyká nebo odemyká na základě elektronického impulsu (čtečka magnetických karet, kódová klávesnice, tlačítkový spínač)
Vložku lze namontovat do libovolných zámků či závor a umožňuje zamykat libovolný počet západů. Vhodná do míst, kde je potřeba doplnit kontrolu vstupu kontrolou uzamčení.

Čtečka otisků prstů

Ve spojení s elektromotorickou vložkou umožňuje odemknout dveře bez použití klíče. 

  • Standardně v zápustném provedení přímo na křídle dveří
  • Variantně i povrchově v nerezovém krytu nebo v nerezovém madle dveří
  • Paměť na 99 otisků prstů - Řídící jednotka oddělená od čtečky
  • Uživatelsky jednoduché nastavení

DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ! 

Čtečka otisků prstů


Instalační manuály


Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu. Barevnost vzorků a technické parametry v katalogu a na internetových stránkách www.next.cz nemusí odpovídat skutečnosti.