Nůžkové, pevné a rolovací mříže

Vybírejte z naší nabídky mříží, a to jak pevných, tak rolovacích či nůžkových. Rádi s vámi probereme vhodné zabezpečení vašich prostor, neváhejte nás kontaktovat. 

Montáž mříží realizuje námi doporučená, odborná firma. 

CHCI PORADIT

Toto tradiční řešení zabezpečení oken Vám poskytne skutečně maximum bezpečí při minimálních nákladech. Je velice vhodné zejména pro zabezpečení sklepních oken, světlíků, zadních traktů, balkónů. Mříže jsou vyráběny vždy na míru v libovolném designu dle Vašich představ. Jejich konstrukce splňuje požadavky pojišťoven.


Nůžkové mříže představují velice kvalitní zabezpečení oken a dveří, které odstraňuje jedinou nevýhodu pevných mříží, nemožnost otevření. Pokud potřebujete zabezpečit okna či dveře v rodinných domech, obchodech, skladech či jiných firemních objektech, jsou nůžkové mříže tou pravou volbou jak pro exteriérové, tak interiérové použití.


Rolovací mříže jsou určeny převážně pro komerční objekty. Jsou optimálním zabezpečením výloh, obchodů, vjezdů, průjezdů a pasáží. Kromě bezpečnostní funkce plní často i funkci estetickou a jejich určení odpovídá i pohodlí a kvalita jejich ovládání.