Získejte vchodové bezpečnostní dveře, fólie, mříže, či alarm do bytu i domu za skvělou cenu

Bezpečnostní a ochranné fólie na okna za nejlepší cenu - sleva 20 %

Nyní můžete mít bezpečnostní fólie na okna za skvělou cenu.

Okenní bezpečnostní fólie slouží k ochraně skleněných ploch, oken či prosklených dveří. Ochranné fólie ochrání vaše blízké před zraněním při rozbití skla. Užití najdou například u balkónových dveří, průchozích dveří a skleněných ploch na schodištích.

Připravili jsme pro Vás slevu 20 % z ceny materiálu. Zašlete poptávku a zpracujeme Vám přesnou cenovou kalkulaci. 

Chci slevu

Bezpečnostní bytové dveře NEXT SD 111 za nejlepší cenu - sleva IKEA 20 %

Vchodové bezpečnostní dveře do bytu se slevou 20 %. Dveře NEXT SD 111 a SD 111(F) s oboustranným hladkým povrchem lamino, spolu s bezpečnostním kováním a bezpečnostní vložkou. Akce se nevztahuje na další doplňky jako je kukátko, práh apod.

(Slevu není možné kombinovat s dalšími akcemi a slevami.)

Chci slevu

IKEA FAMILY sleva 5 % mříže

Nabízíme široký výběr pevných, nůžkových nebo rolovacích mříží. Všechny pohyblivé mříže mají snadné ovládání. Vysoká bezpečnost je zaručena zejména u certifikovaných typů mříží.

Sleva 5 % se vztahuje na nákup pevných, nůžkových nebo rolovacích mříží pro členy Ikea Family Clubu. Slevu nelze uplatnit jako peněžní plnění.

(Slevu není možné kombinovat s dalšími akcemi a slevami.)

Chci slevu

Sleva 5 % na alarmy a kamerové systémy pro členy IKEA family

Alarm a kamerový systém je nejúčinnější způsob ochrany majetku. Umožňuje bezpečnou signalizaci požáru, úniku vody či plynu. Poskytujeme záruční i pozáruční nonstop servis.

Chraňte svůj domov i svoje blízké. Sleva 5 % se vztahuje na pořízení elektronického zabezpečovacího systému pro členy Ikea Family Clubu. Slevu nelze uplatnit jako peněžní plnění.

(Slevu není možné kombinovat s dalšími akcemi a slevami.)

Chci slevu