Elektronické zabezpečení domů a nebytových prostor

Zabezpečovací systémy, alarmy
Jejich úkolem je zachytit a ohlásit jakýkoliv pokus o narušení Vašeho objektu. Čidla EZS (elektrické zabezpečovací signalizace) jsou propojena v jeden funkční celek. Umožnují hlídat okna a dveře do objektu, pohyb v místnostech, vznik požáru či únik plynu. Ovládání pomocí klávesnice, případný poplach je možné nastavit sirénou, automatickým voláním či SMS zprávou. Možný přenos poplachu na pult centralizované ochrany.


Kamerový systém a bezpečnostní kamery
Kamerové systémy zaznamenají veškeré události ve Vašem objektu nebo v jeho okolí. Umožňují identifikaci pachatele i dokumentaci pro pojišťovnu. Jejich záznam je možné sledovat on-line a zároveň se ukládá na pevné disky. Kamery mohou mít nastavené noční vidění, mají polohovací hlavice a polokulový kryt, který je chrání před vandalismem.


Přístupové systémy
Zatímco klíče je možné zkopírovat, případně použít ztracený či odcizený klíč, v případě použití čipů, bezkontaktních karet nebo čtečky otisků prstů je přístup omezen pouze na povolené uživatele. Práva jednotlivých osob lze přidávat, měnit či mazat ihned a s nulovými náklady.


Elektrická požární signalizace
V každé domácnosti i firmě je velké množství potenciálních zdrojů požáru. Televize, rychlovarné konvice, sporáky, ale i vadné zásuvky jsou původcem většiny tragických požárů. Bohužel je toto riziko často podceňováno a řešení je přitom tak snadné a levné. V naší nabídce najde jak systémy pro komerční a průmyslové použití, tak techniku pro zabezpečení domů, bytů, kanceláří, dílen či chalup. V nabídce jsou různé typy detektorů, které splňují jak bezpečnostní, tak designové nároky.