Venkovní vchodové dveře do domu, bezpečnostní, zateplené

venkovní vchodové dveře do domu, bezpečnostní, zateplené

Vchodové dveře do domu mají společné parametry s bytovými, ale vyžadují i další specifické vlastnosti. Podívejte se na ty nejdůležitější.

Bezpečnostní třída

Vstupní dveře do rodinného domu by měly být vždy certifikované nejméně ve 3. bezpečnostní třídě. Nezapomeňte ale i na další riziková místa domu, jako jsou zadní dveře, garážová vrata a okna. Zabezpečení rodinného domu by mělo být vždy zastřešeno alarmem nebo kamerovým dohledem. Mechanické zabezpečení má pak zejména účel odrazující a zdržující pachatele.

Protipožární odolnost

Požární odolnost vchodových dveří do domu není zákonem vyžadována, na rozdíl od dveří spojujících dům s garáží. Doporučit požární dveře je pak možné zejména do kotelny nebo technické místnosti, kde je riziko vzniku požáru největší.

Zateplení vchodových dveří

Tepelná izolace venkovních vstupních dveří je u rodinného domu velice žádoucí. Bezpečnostní dveře NEXT poskytují dobré termoizolační vlastnosti a lze je použít i v programu zelená úsporám.

Zárubně

Zárubně pro vstupní dveře do domu jsou obvykle dvoudílné, které lze přesně seřizovat ve všech směrech. Zajistíte si tak dokonalou těsnost, kterou oceníte zejména v zimě. Rovněž zárubně nabízíme zateplené s dřevěnými obložkami pro maximální tepelný komfort.

Příslušenství dveří

Dveře vybavujeme certifikovaným příslušenstvím, bezpečnostním kováním a vložkami vždy nejméně stejné bezpečnostní třídy, jako jsou dveře. 

Odolnost venkovních dveří

Povrch a konstrukce dveří odolává proměnlivým povětrnostním podmínkám od prudkého slunce až po závěje sněhu. Vždy doporučujeme dostatečně velkou stříšku nad vchodové dveře, která Vám poskytne komfort při odemykání v nepříznivém počasí a zároveň prodlouží životnost dveří. Bezpečnostní vchodové dveře vyrábíme od roku 1990 a naše zkušenosti nám umožňují poskytovat na vchodové dveře záruku až 25 let.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Máte zájem o dveře NEXT? Zašleme Vám nabídku.

@