5 důvodů, proč si vybrat právě NEXT

 Komplexní zabezpečení

Zajišťujeme výrobu a montáž bezpečnostních dveří. Nabízíme zabezpečovací systémy, folie na okna, mříže, alarm, bezpečnostní kamery.

Profesionální tým 

Náš profesionální tým nabízí ucelené portfolio služeb zahrnující bezplatné konzultace i poradenskou činnost. Školený tým techniků provede dodávku a montáž vašich dveří a zajistí záruční i pozáruční servis. Zároveň dbá na přesnost, rychlost a pečlivost. Na nás se můžete spolehnout. 

 

Certifikované české výrobky

Jsme hrdými nositeli ochranné známky Český výrobek. Naše bezpečnostní dveře jsou certifikovány 3. nebo 4. bezpečnostní třídou, dále pak splňují dle typu protipožární certifikaci, zvukovou a tepelnou izolaci. Jsme hrdi na kvalitu, kterou vám umíme poskynout.

Poradenství zdarma

Plánujete koupi nových dveří či potřebujete poradit, jak zabezpečit dům nebo byt? Konzultace poskytujeme individuálně a zdarma. Dokážeme poradit s typem dveří, přijedeme za vámi domů a na místě si popovídáme o nejvhodnějším řešení pro váš dům a byt.

 

          Montáž a nonstop servis

Odborná montáž a servis bezpečnostních dveří je v NEXTU samozřejmostí. Poskytujeme také zámečnický servis, který je k dispozici sedm dní v týdnu.