Zpět na přehled článků

Jak zabezpečit byt?

Bezpečnostní dveře a alarm jsou základem zabezpečení bytu

Jak optimálně zabezpečit byt

Vstupní dveře jsou a vždy budou hlavní branou do našeho soukromí, ve kterém bychom se měli vždy cítím v bezpečí. K tomu nám může výrazně pomoci správné zabezpečení bytu.

Tím základním zabezpečením jsou kvalitní a certifikované bezpečnostní dveře. Vždy vybírejte bezpečnostní dveře certifikované českou státní zkušebnou minimálně ve třetí bezpečnostní třídě s příslušenstvím minimálně ve stejné třídě - tedy bezpečnostní kování a vložka. Velmi důležitou certifikovanou vlastností vstupních bezpečnostní dveří je protipožární odolnost, která musí být 30 minut. V neposlední řadě je dobré myslet i na kvalitní a poutavý design přesně podle vašich představ.

Optimální zabezpečení domácnosti by ovšem nemělo končit pouze u dveří. Na okna doporučujeme instalaci bezpečnostních folií, zejména, pokud bydlíte v přízemí. Dům je pak vhodné zabezpečit také elektronickým zabezpečovacím systémem.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Máte zájem o dveře NEXT? Zašleme Vám nabídku.

@