Zpět na přehled článků

Protisluneční fólie na okna

Protisluneční fólie na okna

Protisluneční fólie na okna

Pokud v létě trpíte přehříváním interiéru, rozpáleným bytem, horkem v kanceláři, nepříjemným oslňováním sluncem či máte zbytečně vysoké náklady na klimatizaci, jsou tu pro Vás protisluneční fólie. Snadnou instalací solárních fólií na okna dosáhnete snížení teploty v interiéru. Tyto fólie na sklo se vyrábějí ve variantě reflexní a nereflexní, v různých úrovních zatmavení. 

Optimální pro stínění okna a ochlazení interiéru jsou externí protisluneční fólie instalované na vnější stranu oken. Tyto stínící fólie zajistí, aby maximum tepelné energie zůstalo za okny. Vhodnou volbou fólie dokážete v řadě případů zcela nahradit použití žaluzií, rolet a dokonce často i klimatizace.

Pokud zvolíte instalaci reflexní fólie, zajistíte si i soukromí ztížením průhledu ze strany, kde je větší množství světla. Využijte 30 let našich zkušeností s protislunečními fóliemi na okna.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Máte zájem o dveře NEXT? Zašleme Vám nabídku.

@