Zpět na přehled článků

Přístupové systémy

Přístupové systémy

Jsou dynamicky se rozvíjející částí bezpečnostních aplikací. Nové technologie umožňují vysoce sofistikovanou kontrolu osob vstupujících do objektů, a tím jak se významně snižuje cena, stávají se dostupnými i pro běžné uživatele. V rámci výroby našich bezpečnostních dveří nabízíme klientům možnost doplnit tyto dveře biometrickou čtečkou otisku prstů, která zcela či částečně nahradí používání klíčů.

Pro bytová družstva nebo společenství vlastníků nejčastěji dodáváme čipové systémy. Obrovskou výhodou těchto systémů je jednoduchá evidence vydaných čipů, které jsou pouze pro obyvatele domu, případně pro pracovníky údržby apod. Naprogramování čipů je prováděno dopředu a zaevidované čipy jsou následně distribuovány jednotlivým obyvatelům domu. Vše je tedy možné připravit předem bez vaší přítomnosti, což u biometrických systémů není možné. A pro bytový dům ani praktické. V případě ztráty čipu je čip vymazán a tím je přístup do domu nositeli takového čipu odepřen. Je potřeba zdůraznit, že v současné době se téměř výlučně používají bezkontaktní (proximitní) čipy, které mají nejčastěji tvar přívěšku na klíče nebo kreditní karty. Oproti dotykovým systémům nejsou závislé na čistotě kontaktního místa, a tedy jsou více odolné proti vandalismu (instalace bezkontaktních čteček může být i skrytě pod omítkou, součástí tabla domovního telefonu apod.) Nedílnou součástí přístupových systémů jsou i zámky ve stupních dveřích, které musí odpovídat bezpečnostním požadavkům každého objektu.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Máte zájem o dveře NEXT? Zašleme Vám nabídku.

@