Zpět na přehled článků

NOVINKA - Bezpečnostní dveře do sklepa

Těšíte se na dovolenou? Už máte téměř sbaleno a na rozdíl od minulých let odjíždíte s pocitem, že jste pro zabezpečení vašeho bytu udělali vše? Dveře máte nové, bezpečnostní, investovali jste do alarmu, máte pocit, že si na vás zloději nepřijdou?

Co ale třeba takové bezpečnostní sklepní dveře? Sezónní sportovní výbava, často v desetitisícových či statisícových hodnotách, nářadí, náhradní pneumatiky nebo poklady v podobě archivního vína či koňaku, koneckonců i dobroty od babičky, které možná mají spíše emoční hodnotu; to a mnohem víc se často skrývá za obyčejnými papundeklovými dveřmi. Ruku na srdce, kdo má zabezpečení dveří do sklepa nebo sklepní kóje vyřešeno lépe, než nějakou chatrnou ruční závorou nebo visacím zámkem navíc? Pro zloděje snadný a velmi oblíbený cíl. Vždyť vše, co sklep skýtá lze snadno zpeněžit v bazarech, navíc si často dlouho nikdo nevšimne, že sklep vzali útokem lapkové.

Bezpečnostní plechové dveře do sklepa NEXT SD 101T jsou určeny k ochraně sklepních prostor. Jsou certifikované ve třetí bezpečnostní třídě, lze je instalovat do původních kovových zárubní nebo s novými bezpečnostními zárubněmi. Jejich účel je prostý, spolehlivě ochránit váš majetek za dostupnou cenu. Kovové dveře do sklepa lze vyrobit s otevíráním dovnitř i ven. Jejich povrch tvoří odolný pozinkovaný plech a obvodové lišty.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Máte zájem o dveře NEXT? Zašleme Vám nabídku.

@