Zpět na přehled článků

Naši dodavatelé bezpečnostních systémů

Naše společnost úzce spolupracuje s českým výrobcem bezpečnostních systémů, společností Jablotron. Produkty Jablotronu jsme nainstalovali na stovkách objektů. Jde převážně o bezdrátové zabezpečovací systémy Jablotron současné vlajkové lodi – systému JA-100 a jeho předchůdce JA-80 Oasis.

Nicméně i „klasické“ kabelové instalace nejsou pozadu a sběrnicový systém JA-100 mají desítky našich klientů. Kromě velmi příjemné pořizovací ceny má systém JA-100 i další výhody. Mezi ně patří možnost ovládání alarmu před mobilní aplikaci v chytrém telefonu, nebo možnost dálkové zprávy instalační firmou. Součástí instalace systému JA-100 je i tří měsíční napojení zdarma na bezpečnostní pult Jablotron, které umožnuje klientům tuto službu vyzkoušet.

Naším dalším významným partnerem je společnost Atis, distributor bezpečnostních systémů mimo jiné mnoha zahraničních výrobců. V oblasti bezpečnostních systémů – alarmů máme dlouholeté zkušenosti s alarmy kanadské společnosti Paradox. Zde je potřeba zmínit krásný design ovládacích dotykových LCD klávesnic, nebo IP kamer implementovaných v pohybových čidlech.

Pro realizaci kamerových systémů využíváme nejčastěji produkty Wonderex, nebo Samsung.

Vždy se jedná o profesionální bezpečnostní kamery, většinou s integrovaným přísvitem a v poslední době téměř vždy o IP kamery. Rozvoj tohoto segmentu zpřístupnil tuto technologii pro široký okruh našich klientů, učinil ji cenově dostupnou a umožnil pohodlný dohled nad svým majetkem téměř odkudkoli. Mobilní aplikace pro chytré telefony je samozřejmostí, případně vzdálený přístup z počítače přes webové stránky. Tím, jak jsou k dispozici stále lepší a výkonnější kamery začíná být omezujícím prvkem rychlost internetového připojení a datová propustnost počítačových sítí. Proto je třeba dbát při výběru kamerového systému i na kvalitu, a především vynikající kompresi přenášených dat.

Součástí bezpečnostních systémů jsou i systémy kontroly vstupu. Pro tyto aplikace často používáme produkty české společnosti TOMS, případně jiných zahraničních výrobců. Samozřejmostí jsou instalace bezdotykových čteček, které identifikují přiložený čip neb kartu na vzdálenost zhruba 8-10cm. Mezi největší skupinu našich klientů patří bytová družstva a společenství vlastníků bytů a developerské společnosti. U těchto klientů jde často ruku v ruce společně s montáží přístupového systému i montáž kamerového systému.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Máte zájem o dveře NEXT? Zašleme Vám nabídku.

@