Vchodové dveře do bytu

vchodové dveře do bytu

Jaké parametry musí splňovat vchodové dveře do bytu? Podívejte se na ty nejdůležitější.

Bezpečnostní třída

Vchodové dveře do bytu v panelovém nebo bytovém domě by měly být vždy certifikované nejméně ve 3. bezpečnostní třídě. Nejvyšší kategorie dveří, běžně užívaná pro byty, ale i komerční prostory je 4. třída.

Doporučujeme ověřit si tuto skutečnost na stránkách certifikační autority, protože některé firmy vystavují falešné certifikáty na výrobky, které Vám bezpečí nezajistí.

Protipožární odolnost

Požární odolnost vchodových dveří do bytu, zejména v paneláku, je stanovena zákonem a doporučujeme řídit se stanoviskem Ministerstva vnitra. Kromě splnění zákonné povinnosti získáte i jistotu času na záchranu v případě požáru. 

Protihlukové vlastnosti

Zvukový útlum dveří oceníte zejména pokud máte na chodbě výtah nebo hlučnější sousedy.

Zárubně

Zhruba v 50ti % případů je možno v panelových bytech použít původní zárubně. Jsou z doby, kdy se ocelí ještě moc nešetřilo a obvykle jsou pevně zalité v panelu. Náš technik bezplatně posoudí jejich kvalitu a rovnost a pokud by nevyhověly, doporučujeme použít naše bezpečnostní zárubně SF1.

Příslušenství dveří

Dveře vybavujeme certifikovaným příslušenstvím, bezpečnostním kováním a vložkami vždy nejméně stejné bezpečnostní třídy, jako jsou dveře. 

Odborná montáž

Montáž provádíme vlastními specialisty, protože považujeme za důležité mít pod kontrolou jak kvalitu prováděné montáže, tak bezúhonnost všech pracovníků, kteří přijdou s Vaší zakázkou do styku.

Záruka

Bezpečnostní vchodové dveře vyrábíme od roku 1990 a naše zkušenosti nám umožňují poskytovat na vchodové bytové dveře záruku až 25 let.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Máte zájem o dveře NEXT? Zašleme Vám nabídku.

@