Zpět na přehled článků

Levné vchodové bezpečnostní dveře?

Jaké překvapení skrývají levné bezpečnostní dveře?

Vybíráte-li vstupní bezpečnostní dveře do domu či bytu, nenechávejte nic náhodě a nespokojte se s první nabídkou, na kterou narazíte. Stejně tak není určitě dobré vybírat jenom podle ceny. Dnes jsou na trhu desítky subjeků nabízejících bezpečnostní dveře a řada z nich není příliš seriózní. Velmi nízká cena značí, že nemůže jít o kvalitní, certifikovaný a funkční výrobek, přemrštěná cena ale zároveň automaticky neznamená, že se jedná o nepřekonatelné řešení. Nejlepší je vždy opřít se o doporučení někoho známého.

Pokud jsou dveře podezřele levné, zkontrolujte, že mají alespoň tyto náležitosti:

 1. Bezpečnostní certifikát přesně pro daný typ dveří (Řada firem dodává levné dveře z Polska nebo Číny, mají certifikát na jediný typ dveří, ale dodají vám ho ke všem ostatním. Pojišťovna vám potom v případě vykradení neposkytne plnění)
 2. Pokud bydlíte v bytě, požadujte protipožární certifikát.

   

 3. Kování (klika a madlo) a zámková vložka musí mít bezpečnostní certifikát stejný nebo vyšší než mají dveře.

   

  levné bezpečnostní dveře cena
 4. Dejte pozor na levné dveře s povrchem z plastu, fólie nebo tapety. Jejich životnost není velká.

   

 5. Prověřte si historii firmy, případné dluhy apod.

   

 6. Zjistěte, jestli firma garantuje bezúhonnost montérů. Mají přece jen celý den v ruce vaše klíče.

   

 7. Prověřte fungování servisních linek.

   

Důležité je, aby dveře byly odolné proti všem známým způsobům překonávání dveří. Zároveň by měly odpovídat platným normám a měly by mít platné certifikáty vydané českou zkušebnou. A nejen to, důležitou součástí je i certifikovaná montáž, nonstop servis a zámečnická pohotovost. V takovém případě budete mít dobrý pocit a klid, že jste pro svou bezpečnost udělali maximum.

Podle konstrukčního know-how výrobce, kvality použitých materiálů a výrobního procesu je daným bezpečnostním dveřím přiřazena tzv. bezpečnostní třída. Bezpečnostní vchodové dveře značky Next spadají do 3. a 4. bezpečnostní třídy. Kromě odolnosti proti vloupání navíc vždy splňují vysoké požadavky na zvukovou a tepelnou izolaci včetně požární odolnosti.

Kromě prověřených bezpečnostních prvků klademe důraz také na design nabízených výrobků. Naše dveře nabízíme s několika druhy povrchových úprav – dýha, laminát, masivní dřevo, speciální exteriérové povrchy, repliky starých dveří, nerezové povrchy a samozřejmě prosklené varianty.

Bezpečnostní dveře NEXT lze také přizpůsobit individuálním požadavkům, a to i co se rozměrů týče. Samozřejmě i k zakázkovým bezpečnostním dveřím je zaručeno splnění všech certifikátů, které vždy musejí odpovídat 3. a 4. bezpečnostní třídě.

Orientační cenu bezpečnostních dveří NEXT naleznete zde - ceny bezpečnostních dveří.

S výběrem vám velmi rádi pomůžeme stačí se na nás obrátit.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Máte zájem o dveře NEXT? Zašleme Vám nabídku.

@