Zpět na přehled článků

Elektrický zabezpečovací systém – EZS by měl být standardním vybavením domu nebo bytu

Elektrický zabezpečovací systém – EZS (v novém názvosloví dle normy PZTS) by měl být standardním vybavením domu nebo bytu. Stejně jako tekoucí teplá voda, topení, nebo elektřina. Nebo jako pojištění. Navíc při nainstalovaném a funkčním domácím alarmu je možné od pojišťovny získat lepší podmínky pojištění. Ale i bez návaznosti na pojišťovnu by měla být instalace domácího alarmu jednou z věcí, o které by měl majitel bytu či domu přemýšlet již během stavby, nebo koupě. Vždyť pořízení funkčního certifikovaného zařízení není v porovnání hodnoty objektu a vybavení domácnosti nic výjimečného.

Kvalitní a zkušená instalační firma dokáže navrhnout bezpečnostní systém tak, aby vyhovoval požadavkům a finančním možnostem budoucích majitelů. Nic není ztraceno ani při koupi již hotového domu či bytu, nebo i zabydlené domácnosti. Zde přijde ke slovu domácí bezdrátový alarm, který opět při instalaci odbornou firmou zajistí plnohodnotné zabezpečení vašeho domu, bytu kanceláře, garáží, skladů apod. V nabídce možností již nejsou jenom detektory chránící objekt před napadením, jsou zde i detektory indikující únik plynu, vody, či pokles nebo naopak nárůst teploty apod. Domácí alarm s upozorněním na telefon, který komunikuje s uživatelem pomocí SMS zpráv je samozřejmostí, systémy instalované naší společností umožňují komunikaci i přes aplikace v mobilním telefonu. Při doplnění bezpečnostního alarmu kamerou je uživatel informován o dění doma i on-line přenosem obrazu.

Instalace domácího alarmu koncesovanou firmou není vše, důležitou součástí je záruční a samozřejmě i dlouholetý pozáruční servis. Naše společnost instaluje bezpečnostní systémy již skoro 25 let, a stále zajišťuje servis pro všechny své klienty. V ideálním případě by každý bezpečnostní systém měl být jednou ročně zkontrolován odbornou firmou. S tím souvisí kontrola stavu baterií a akumulátorů, kontrola reakce jednotlivých čidel, kontrola přenášených informací ať už na pult bezpečnostní agentury (PCO), nebo na mobilní telefon klienta.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Máte zájem o dveře NEXT? Zašleme Vám nabídku.

@