Vchodové bezpečnostní dveře do bytu

Z naší nabídky bezpečnostních vchodových dveří do bytu si vybere každý. Protihlukové vstupní dveře ve 3. nebo 4. bezpečnostní třídě znamenají to nejvyšší možné zabezpečení bytů. Pokud bydlíte v paneláku a máte kovové zárubně, doporučujeme vám vstupní dveře SD 101. Je pro vás prioritou maximální zabezpečení bytu? Zvolte NEXT SD 111. Jste fanoušky neotřelého designu? Pak pro vás máme dveře SD104, které mají skryté zárubně a můžete je přizpůsobit vašemu interiéru do posledního detailu.

CHCI PORADIT

Pokud bydlíte v činžovním nebo panelovém domě, jsou vchodové bezpečnostní dveře do bytu SD 101 tou pravou volbou. Montují se do nové i původní kovové zárubně. Kromě zabezpečení před bytaři Vás ochrání i před hlukem a mají dobrou tepelnou izolaci. Vybírat si můžete ze široké škály moderních povrchů z lamina, dýhy či H-dexu. Ke dveřím nabízíme mnoho funkčních doplňků, které zvýší Vaše bezpečí.


Bydlíte v panelové nebo činžovním domě? Potřebujete kvalitní bezpečnostní dveře za rozumnou cenu? Vyzkoušejte limitovanou edici bezpečnostních dveří do bytu SD101 FE. Montují se do původní kovové zárubně. Jsou certifikované ve 3. bezpečnostní třídě a vyrábí se v povrchu CPL - bílá, olše nebo ořech. V ceně je bezpečnostní kování i vložka, kukátko, doprava i montáž.


Chcete moderní dveře, které zaujmou na první pohled svým zpracováním? Originálním designovým řešením jsou bezfalcové dveře se skrytými zárubněmi a skrytými panty. Využití naleznou jak u rodinných domů, tak při vstupu do bytů. Konstrukce byla navržena s ohledem na komfortní tepelně izolační vlastnosti, díky kterým je únik tepla z interiéru minimální. Samozřejmostí je zvuková izolace.


4. bezpečnostní třída zajistí, že Vaše vchodové bezpečnostní dveře do bytu mají nejvyšší ochranu. Doporučujeme je zejména pro instalaci do bezpečnostních kovových zárubní NEXT SD SF1. Široký výběr moderních povrchů z lamina, dýhy či H-dexu, ale také dřevěný masiv. Elektronické doplňky pro zvýšení bezpečnosti a záruka až 25 let.


Sezónní sportovní výbava, nářadí, náhradní pneumatiky nebo poklady v podobě archivního vína či koňaku, věci často desetitisícové či statisícové hodnoty; to a mnohem víc ukrývají sklepní prostory. A ruku na srdce, kdo z vás má takto uložené věci chráněné jinak než obyčejným zámkem? A právě pro tyto účely skvěle poslouží bezpečnostní dveře SD101T za skvělou cenu.


Potřebujete obyčejné dveře s protipožární úpravou? Vyzkoušejte protipožární dveře NEXT PD30. Jedná se o ocelové dveře certifikované na protipožární odolnost 30 min. Ideální do kotelen rodinných i bytových domů, technických místností, či spojovacích chodeb komerčních budov. Nyní certifikované i v prosklené variantě.


Starší zástavba má svá specifika, na která pamatujeme při vývoji našich bezpečnostních dveří. U památkově chráněných domů jsou přídavné dveře vhodnou alternativou výměny či renovace dveří, s cílem získat vchodové bezpečnostní dveře. Poraďte se s námi o řešení vhodném pro Vás.


Bydlíte ve starší zástavbě Prahy s dvoukřídlými dveřmi a potřebujete kvalitní zabezpečení dveří? Částečné renovace dveří nejsou řešením. Nabízíme přídavné dvojité dveře montované na vnitřní stranu Vašich původních dveří. Umožňují využití i u památkově chráněných domů. Montáž je možná u dveří s kovovými i dřevěnými zárubněmi a získáte plnohodnotné vchodové bezpečnostní dveře.