Bezpečnostní dveře do domu

Z naší nabídky bezpečnostních dveří pro domy si vybere každý. Termoizolační dveře ve 3. nebo 4. bezpečnostní třídě znamenají to nejvyšší možné zabezpečení domů. Vybírat můžete dveře se světlíky, dvoukřídlé dveře či si zvolit renovaci stávajících dveří. 

CHCI PORADIT

Pro zabezpečení Vašeho rodinného domu doporučujeme nejmasivnější vchodové dveře této kategorie na trhu. Pokud potřebujete prosvětlit zádveří, máte na výběr z různých typů prosklení nebo světlíků. Dveře jak zvukově, tak i tepelně velice dobře izolují. Čtečka otisků prstů a další elektronické doplňky zvýší pohodlí a komfort ovládání.


Bezpečnostní dveře ideální pro zabezpečení vašeho domu za speciální cenu. Certifikované ve 3.bezpečnostní třídě při otevírání dovnitř i ven, široký výběr povrchů. Dveře jak zvukově, tak i tepelně velice dobře izolují. Komfort ovládání mohou zvýšit hi-tech doplňky jako například čtečka otisku prstů nebo digitální kukátko s Wi-Fi videotelefonem.


Pokud hledáte vchodové dvoukřídlé dveře pro zabezpečení Vašeho domu nebo bytu, doporučujeme dvoukřídlé bezpečnostní dveře NEXT SD 102 D. Jsou vhodné i do starší zástavby či jako historická replika původních dveří. Dveře výborně tepelně izolují a hodí se do pasivních domů či v rámci programu Zelená úsporám.


Dopřejte si maximální bezpečí, které poskytují venkovní vchodové bezpečnostní dveře do domu. Jejich předností je moderní design, tepelná izolace a odolnost povětrnostním podmínkám. 4. bezpečnostní třída může být "zabalena" do libovolného moderního povrchu nebo se uplatní jako replika historických dveří. Světlo v zádveří Vám zajistí vstupní dveře do domu s prosklením nebo světlíky.


Potřebujete obyčejné dveře s protipožární úpravou? Vyzkoušejte protipožární dveře NEXT PD30. Jedná se o ocelové dveře certifikované na protipožární odolnost 30 min. Ideální do kotelen rodinných i bytových domů, technických místností, či spojovacích chodeb komerčních budov. Nyní certifikované i v prosklené variantě.