Máte zájem o tento produkt? Kontaktujte nás.
Chci nabídku
/foto/nova_polozka/bezpecnostni_vlozky.jpg

Bezpečnostní cylindrická vložka do dveří

Nabízíme Vám 5 druhů bezpečnostních vložek od renomovaného rakouského výrobce EVVA. I v případě bezpečnostních vložek si můžete vybrat ze dvou doporučených bezpečnostních kategorií. Ke všem nabízeným bezpečnostním vložkám náleží technická, organizační a právní ochrana klíčů. Díky této ochraně, bezpečnostní kartě a patentům prakticky odpadá riziko jejich zneužití.


Evva ICS

Evva ICS

4. bezpečnostní třída s ochrana proti zhotovení kopie klíče, díky krytým znakům detekce klíče. Klíč je oboustranný s nejvyšší odolností proti opotřebení díky rezistentním materiálům. Klíč má patentovou ochranu.

Odolná proti bumpingu!

Evva EPS

4. bezpečnostní třída, 6 aktivních prvků detekce a až 20 dalších pozic detekce ověřují oprávnění uzamykat a odemykat. Masivní stavítka s dvojím účinkem zajišťují vysokou bezpečnost.
Technická, organizační a právní ochrana klíčů.
K dodání v kompaktním nebo stavebnicovém modulovém provedení.

Odolná proti bumpingu.

 

Evva EPS
Evva 3KS

Evva 3KS

4. bezpečnostní třída s bezpružinovými stavítky.
Oboustranné klíče a p
loché řídící křivky zaručují nejvyšší odolnost proti opotřebení. Klíč má patentovou ochranu.

Odolná proti bumpingu!

Evva MCS

4. bezpečnostní třída s unikátním magnetickým kódováním. 1x magnetické a 2x mechanické kódování zaručuje, že každá vložka a každý klíč je unikát. Při otočení klíče o 360° se 2x nezávisle prověřuje kódování. Samozřejmostí je patentová ochrana.

Odolná proti bumpingu!

Evva MCS
NEXT CPS

NEXT CPS

Vložka tohoto profilu je vyráběna výhradně pro NEXT a jeho zákazníky. Je ve 3. bezpečnostní třídě, určená pro běžné způsoby zabezpečení. Součástí dodávky jsou 3 prodloužené klíče a bezpečnostní karta.
N
áhradní klíče vyrobí pouze vybraná síť zámečníků a k vložce je možné podle čísla uvedeného na bezpečnostní kartě doobjednat další vložky, visací zámky a jiné výrobky na shodný klíč.
Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu. Barevnost vzorků a technické parametry v katalogu a na internetových stránkách www.next.cz nemusí odpovídat skutečnosti.