Bezpečnostní dveře, vchodové dveře do bytu

Venkovní vchodové dveře do domu a dveře do bytu v činžovních domech či panelákové dveře se v mnoha parametrech odlišují. Někde rozhoduje tepelná izolace, jinde dáte přednost vyšší zvukové izolaci. Vyberte si dveře, které budou vyhovovat vašim nárokům. Naši odborníci pak s vámi zvolené řešení proberou a společně vyberete vhodnou povrchovou úpravu i barvu dveří. 

Nebo využijte našeho Rádce a ve čtyřech jednoduchých krocích zjistíte vhodný typ dveří. Přejděte na Rádce zde.

 

Pokud bydlíte v činžovním nebo panelovém domě, jsou vchodové bezpečnostní dveře do bytu SD 101 tou pravou volbou. Montují se do nové i původní kovové zárubně. Kromě zabezpečení před bytaři Vás ochrání i před hlukem a mají dobrou tepelnou izolaci. Vybírat si můžete ze široké škály moderních povrchů z lamina, dýhy či H-dexu. Ke dveřím nabízíme mnoho funkčních doplňků, které zvýší Vaše bezpečí.


Pro zabezpečení Vašeho rodinného domu doporučujeme nejmasivnější vchodové dveře této kategorie na trhu. Pokud potřebujete prosvětlit zádveří, máte na výběr z různých typů prosklení nebo světlíků. Dveře jak zvukově, tak i tepelně velice dobře izolují. Čtečka otisků prstů a další elektronické doplňky zvýší pohodlí a komfort ovládání.


Pokud hledáte vchodové dvoukřídlé dveře pro zabezpečení Vašeho domu nebo bytu, doporučujeme dvoukřídlé bezpečnostní dveře NEXT SD 102 D. Jsou vhodné i do starší zástavby či jako historická replika původních dveří. Dveře výborně tepelně izolují a hodí se do pasivních domů či v rámci programu Zelená úsporám.


Chcete dveře, které zaujmou na první pohled svým zpracováním? Originálním designovým řešením jsou bezfalcové dveře se skrytými panty. Využití naleznou jak u rodinných domů, tak při vstupu do bytů. Konstrukce byla navržena s ohledem na komfortní tepelně izolační vlastnosti, díky kterým je únik tepla z interiéru minimální. Samozřejmostí je zvuková izolace.


Dopřejte si maximální bezpečí, které poskytují venkovní vchodové bezpečnostní dveře do domu. Jejich předností je moderní design, tepelná izolace a odolnost povětrnostním podmínkám. 4. bezpečnostní třída může být "zabalena" do libovolného moderního povrchu nebo se uplatní jako replika historických dveří. Světlo v zádveří Vám zajistí vstupní dveře do domu s prosklením nebo světlíky.


4. bezpečnostní třída zajistí, že Vaše vchodové dveře do bytu mají nejvyšší ochranu. Doporučujeme je zejména pro instalaci do bezpečnostních kovových zárubní NEXT SD SF1. Široký výběr moderních povrchů z lamina, dýhy či H-dexu, ale také dřevěný masiv. Elektronické doplňky pro zvýšení bezpečnosti a záruka až 25 let.


Starší zástavba má svá specifika, na která pamatujeme při vývoji našich dveří. U památkově chráněných domů jsou přídavné dveře vhodnou alternativou výměny či renovace dveří, s cílem získat vchodové bezpečnostní dveře. Poraďte se s námi o řešení vhodném pro Vás.


Bydlíte ve starší zástavbě Prahy s dvoukřídlými dveřmi, které potřebujete zabezpečit? Částečné renovace dveří nejsou řešením. Nabízíme přídavné dvojité dveře montované na vnitřní stranu Vašich původních dveří. Umožňují využití i u památkově chráněných domů. Montáž je možná u dveří s kovovými i dřevěnými zárubněmi a získáte plnohodnotné vchodové bezpečnostní dveře.