Bezpečnostní vchodové dveře do bytu a domu

Vchodové dveře do bytu, např. v paneláku a venkovní vchodové dveře do domu se v mnoha parametrech odlišují. U bytových dveří je důležitá zvuková izolace a protipožární odolnost, u dveří do domu dáte přednost vyšší tepelné izolaci. Vždy je ale zásadní zabezpečení dveří a certifikace bezpečnostních dveří do 3. nebo 4. bezpečnostní třídy. Naši odborníci s vámi proberou nejvhodnější řešení a společně zvolíte vhodnou povrchovou úpravu i barvu dveří a další příslušenství.

Pro rychlou orientaci využijte našeho Rádce a ve čtyřech jednoduchých krocích zjistíte vhodný typ dveří. Přejděte na Rádce zde.

CHCI PORADIT

Pokud bydlíte v činžovním nebo panelovém domě, jsou vchodové bezpečnostní dveře do bytu SD 101 tou pravou volbou. Montují se do nové i původní kovové zárubně. Kromě zabezpečení před bytaři Vás ochrání i před hlukem a mají dobrou tepelnou izolaci. Vybírat si můžete ze široké škály moderních povrchů z lamina, dýhy či H-dexu. Ke dveřím nabízíme mnoho funkčních doplňků, které zvýší Vaše bezpečí.


Pro zabezpečení Vašeho rodinného domu doporučujeme nejmasivnější vchodové dveře této kategorie na trhu. Pokud potřebujete prosvětlit zádveří, máte na výběr z různých typů prosklení nebo světlíků. Dveře jak zvukově, tak i tepelně velice dobře izolují. Čtečka otisků prstů a další elektronické doplňky zvýší pohodlí a komfort ovládání.


Bezpečnostní dveře ideální pro zabezpečení vašeho domu za speciální cenu. Certifikované ve 3.bezpečnostní třídě při otevírání dovnitř i ven, široký výběr povrchů. Dveře jak zvukově, tak i tepelně velice dobře izolují. Komfort ovládání mohou zvýšit hi-tech doplňky jako například čtečka otisku prstů nebo digitální kukátko s Wi-Fi videotelefonem.


Pokud hledáte vchodové dvoukřídlé dveře pro zabezpečení Vašeho domu nebo bytu, doporučujeme dvoukřídlé bezpečnostní dveře NEXT SD 102 D. Jsou vhodné i do starší zástavby či jako historická replika původních dveří. Dveře výborně tepelně izolují a hodí se do pasivních domů či v rámci programu Zelená úsporám.


Bydlíte v panelové nebo činžovním domě? Potřebujete kvalitní bezpečnostní dveře za rozumnou cenu? Vyzkoušejte limitovanou edici bezpečnostních dveří do bytu SD101 FE. Montují se do původní kovové zárubně. Jsou certifikované ve 3. bezpečnostní třídě a vyrábí se v povrchu CPL - bílá, olše nebo ořech. V ceně je bezpečnostní kování i vložka, kukátko, doprava i montáž.


Chcete moderní dveře, které zaujmou na první pohled svým zpracováním? Originálním designovým řešením jsou bezfalcové dveře se skrytými zárubněmi a skrytými panty. Využití naleznou jak u rodinných domů, tak při vstupu do bytů. Konstrukce byla navržena s ohledem na komfortní tepelně izolační vlastnosti, díky kterým je únik tepla z interiéru minimální. Samozřejmostí je zvuková izolace.


Dopřejte si maximální bezpečí, které poskytují venkovní vchodové bezpečnostní dveře do domu. Jejich předností je moderní design, tepelná izolace a odolnost povětrnostním podmínkám. 4. bezpečnostní třída může být "zabalena" do libovolného moderního povrchu nebo se uplatní jako replika historických dveří. Světlo v zádveří Vám zajistí vstupní dveře do domu s prosklením nebo světlíky.


4. bezpečnostní třída zajistí, že Vaše vchodové bezpečnostní dveře do bytu mají nejvyšší ochranu. Doporučujeme je zejména pro instalaci do bezpečnostních kovových zárubní NEXT SD SF1. Široký výběr moderních povrchů z lamina, dýhy či H-dexu, ale také dřevěný masiv. Elektronické doplňky pro zvýšení bezpečnosti a záruka až 25 let.


Sezónní sportovní výbava, nářadí, náhradní pneumatiky nebo poklady v podobě archivního vína či koňaku, věci často desetitisícové či statisícové hodnoty; to a mnohem víc ukrývají sklepní prostory. A ruku na srdce, kdo z vás má takto uložené věci chráněné jinak než obyčejným zámkem? A právě pro tyto účely skvěle poslouží bezpečnostní dveře SD101T za skvělou cenu.


Potřebujete obyčejné dveře s protipožární úpravou? Vyzkoušejte protipožární dveře NEXT PD30. Jedná se o ocelové dveře certifikované na protipožární odolnost 30 min. Ideální do kotelen rodinných i bytových domů, technických místností, či spojovacích chodeb komerčních budov. Nyní certifikované i v prosklené variantě.


Starší zástavba má svá specifika, na která pamatujeme při vývoji našich bezpečnostních dveří. U památkově chráněných domů jsou přídavné dveře vhodnou alternativou výměny či renovace dveří, s cílem získat vchodové bezpečnostní dveře. Poraďte se s námi o řešení vhodném pro Vás.


Bydlíte ve starší zástavbě Prahy s dvoukřídlými dveřmi a potřebujete kvalitní zabezpečení dveří? Částečné renovace dveří nejsou řešením. Nabízíme přídavné dvojité dveře montované na vnitřní stranu Vašich původních dveří. Umožňují využití i u památkově chráněných domů. Montáž je možná u dveří s kovovými i dřevěnými zárubněmi a získáte plnohodnotné vchodové bezpečnostní dveře.