Zpět na přehled článků

Vstupní dvoukřídlé dveře do domu a bytu

Dvoukřídlé bezpečnostní dveře NEXT SD 102D

Vchodové dvoukřídlé dveře

Vchodové dvoukřídlé dveře jsou dominantou vstupu jak v historických domech v centru měst, ale také jako vstupní dveře do rodinných domů. Nicméně i tyto vstupní dveře, většinou krásně truhlářsky provedené, neodolají útoku pachatelů. Dalo by se říct, že jsou pro překonání lehčím úkolem, než překonání standardních jednokřídlých dveří. 

Každopádně řešení zabezpečení vstupních dvoukřídlých dveří je pro nás standardem, který ovšem vyžaduje odlišný přístup než zabezpečení jednokřídlých dveří. Zde je nutné nejen dodržet parametry bezpečnostní certifikace, ale také pokud možno, zejména v památkově chráněných objektech, dodržet i původní vzhled dvoukřídlých dveří.

To vše samozřejmě umíme. Díky mnohaleté zkušenosti a ruční truhlářské výrobě jsem již zabezpečili tisíce vstupních dvoukřídlých dveří. Vše samozřejmě v rámci platné české certifikace - jak bezpečnostní, tak i, u bytů povinné, protipožární, nebo protihlukové či tepelně izolační.

 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Rezervujte si termín pro konzultaci s bezpečnostním technikem.

@