Zpět na přehled článků

Stojí před vámi skvělá životní zkušenost, chystáte se na delší dobu do zahraničí?

Profesionální zloději vědí, jak najít dům, který je neobývaný, a využijí veškeré nedostatky, které tyto domy mohou mít. 

Nejrychlejší cesta, jak si nechat zkazit svoje cestování, je zjistit, že váš dům byl vykraden.

 

Zabraňte zničení svého majetku a podnikněte kroky ke zvýšení bezpečnosti.

 

Kontrolní seznam, který jsme pro vás připravili v pár krocích, zahrnuje přípravu, kterou je třeba provést před tím, než dáte domovu sbohem.

 

Zkontrolujte zámky

 

Nestačí jednoduše zamknout všechny dveře. Pokud vaše zámky vyžadují výměnu, nebo máte pocit, že je zapotřebí pořídit více zámků, nastal pravý čas se o to před odjezdem postarat.

 

Předstírejte, že jste stále doma

Neexistuje většího signálu, že nikdo není dlouhou dobu doma, než vidět poštu a noviny přetékající ze schránek. Jakékoliv podobné známky o narušené pravidelné rutině lze využít s alarmující rychlostí. Zajistěte, aby sousedé pravidelně vybírali vaši poštu. Pokud jsou vaše vztahy skutečně dobré, dohodněte s nimi, aby vám sekali trávník, zachová se tak iluze, že někdo je stále doma. Chytrým řešením je také využití časového spínače osvětlení.

 

Informujte Vaší bezpečnostní společnost

Pokud máte aktivní elektronický bezpečnostní systém, nezapomeňte informovat společnost o vašich cestovních plánech. Dejte jim vědět, kdy nebudete doma, a že váš dům bude neobývaný. Toto opatření může zabránit krádeži.

 

Skryjte cennosti

Přesuňte TV, drahé dekorace, herní konzole a počítače z dohledu před zvědavými slídily, kteří se mohou podívat do vašich oken. Vytvořte iluzi, že u vás zloději stejně nepochodí. Před odjezdem si také své cennosti sepište a vyfoťte, v případě krádeže budete mít podklady pro pojišťovnu.

 

V neposlední řadě uvažujte o bezpečnostních dveřích, ty jsou jedním z prvních odstrašujících prostředků všech zlodějů. A instalací bezpečnostních kamer můžete zajistit, že se vašeho domu “nikdo nedotkne”.

 

A že nevíte, kde začít? Next.cz je vaší první zastávkou na cestě za bezpečným domovem. 

Nabízí bezpečnostní dveře té nejvyšší kvality, vyrobené v České republice. Značka klade důraz také na design a nejnovější trendy.

A teď už jen stačí popřát krásnou cestu za novou životní etapou.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Rezervujte si termín pro konzultaci s bezpečnostním technikem.

@