Zpět na přehled článků

Bezpečně v prvním bytě

security entry doors for apartments

Jak vybrat bezpečnostní dveře

Chcete se ve svém novém bytě cítit bezpečně, ale pokud jde o technické záležitosti, vůbec nemáte páru, jak bezpečnostní dveře vybrat? Něco jste prostudovali na internetu, takže zhruba víte, jaké máte možnosti, ale stejně Vám pojmy jako kalená ochrana zámku, celoplošné pancéřování, či mnohabodová vložka víří hlavou a nejste schopni si pod nimi představit nic konkrétního? Váháte, jestli radši zabezpečit vnitřní dveře, nebo ty vchodové? Nezoufejte! V NEXTu Vám profesionálně poradíme, jaké dveře a další zabezpečení jsou pro Váš byt nejvhodnější. Stačí vznést e-mailem Vaše požadavky, nebo se rovnou stavit u nás na prodejně, když budete mít cestu, rádi Vás uvidíme.

 

 

Bezpečnostní dveře a výběr na internetu

Tak jako spousta jiných sfér lidského života, i obchod se poslední dobou často realizuje přímo na internetu.  Rozhodování na internet patří, rozhodně však radíme nepropadnout při výběru bezpečnostních dveří pohodlí, vypustit kvalifikované poradenství a objednávat dveře, nebo jiné bezpečnostní prvky po internetu, bez předchozí konzultace naživo. Může jít o různé podvodné a neseriózní firmy, které Vám za velké peníze prodají nefunkční ochranu, takže s trochou štěstí to budou jenom vyhozené peníze, častěji však pozvánka pro zloděje.

Zase rekonstrukce bytu!

Rekonstrukce bytu Vám dala pěkně zabrat. Ještě ani pořádně nezaschlo zdění jádra, parkety ještě pořád voní novotou, okna se ještě nestačila ušpinit a vy už byste si do bytu měli zvát další dělníky a trávit další dny a noci uprostřed staveniště? Ani nápad! A co když Vám řekneme, že montáž bezpečnostních dveří je velmi čistá práce, hotová za pár hodin a nijak výrazně do Vašeho nového bytu nezasáhne. Není pro Váš krásný nový byt náhodou větší riziko, když ho necháváte nezabezpečený, jen tak napospas?

Bezpečnostní dveře dnes neznamená ošklivé dveře

Dávno ne! Doby, kdy bezpečnost domácnosti musela nutně znamenat kompromis pro Váš interiér, jsou naštěstí pryč. Pokud jste nadšenci designu a rádi se obklopujete oku lahodícími věcmi, tak ani v případě bezpečnostních dveří nemusíte zůstat pozadu. Jednoznačným hitem posledních let je bezfalcové provedení dveří, tedy takové, kdy jejich křídlo přímo lícuje se zárubní. Všechny ostatní komponenty, jako například panty, jsou ukryty uvnitř dveří a nic nevyčnívá do prostoru. Bezfalcové dveře přinášení nadčasový design a exkluzivní čisté linie, které si Váš interiér zaslouží. Také můžeme Vaše vchodové bezpečnostní dveře vyhotovit v provedení, které by ladilo s ostatním zařízením Vaší domácnosti. Nabízí se třeba velmi oblíbená a přírodně vypadající dýha, dále trendy nerez, lakovaný povrch, nebo moderní umělá pryskyřice. Interiérové dveře s variabilním designem je zase možné donekonečna přemalovávat a tapetovat podle toho, jakou máte zrovna náladu.

 

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Rezervujte si termín pro konzultaci s bezpečnostním technikem.

@